Praktický lékař pro děti a dorost
Kubíčkova 8, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Já se bohužel musím přiklonit k nespokojeným názorům na paní doktorka. Jsem u ní zhruba od 3 let a nikdy nebyl problém. Ty se vyskytly až v poslední době, kdy jsem byla pořád nemocná a opravdu potřebovala žádanky na jiná vyšetření. Paní doktorce to ve většině případů přišlo zbytečné. Při přetrvávajících problémech s žaludkem mi předepsala Helicid a poslala mě domů. O týden později jsem skončila v nemocnici se silně naleptanou žaludeční stěnou. Jindy mi zase odmítla udělat testy na mononukleózu, a tak mi místo ní léčila chřipku...

Absolutně nesouhlasím s negativním hodnocením. Nejlepší pediatr v okolí, paní doktorka mne měla od mala a stejně tak má obě dvě moje dcery od narození. Vlídné a laskavé jednání k rodičům i dětem , jak ze strany sestřičky, tak ze strany paní doktorky - nemám strach tam kdykoliv s čímkoliv s dětmi přijít, nikdy jsem se nesetkala s neochotou nebo odbytím. Pokud paní doktorka někomu nevyhovuje, nechť změní dotyčný lékaře. Opatrnosti není nikdy dost. Jestli-že si není ničím jistá, tak posílá dál, za což jsem velmi ráda. Raději absolvuji s dítětem o vyšetření navíc, než aby něco zanedbala. Tímto paní doktorce děkuji za veškerou péči a doufám, že "nám" ještě nějaký čas vydrží, než odejde do důchodu. Děkuji Vopatová

Paní doktorka nevyhovuje mým požadavkům. Se sebemenším problémem, který by pediatr měl umět určit, posílá dále, tedy diagnóza velmi nejistá, raději se zbaví odpovědnosti. Přijde mi, že veškerou práci za ni dělá sestřička, paní doktorka si pouze neustále klepe cosi do svého psacího stroje (v době počítačů??). Velice úzkostlivá a hlavně s novopečenými maminkami velmi upovídaná (v čekárně vznikají fronty).

Skvělá doktorka. Nesouhlasím s komentáři na doktorku, že je příliš pečlivá. Já to oceňuju. Je lepší dítě pořádně vyšetřit, než zbytečně nasadit nějaký lék nebo nechat být a neléčit. Já i celá moje rodina k ní celé roky chodíme a jsme všichni spokojeni. I svoji dceru jsem tam nahlásila. Je sice starší, ale to mi nevadí. Vždy se spolu poradíme a v závěru nechá rozhodnutí na mě. Což oceňuji. Mohu jen doporučit.
Sestřičku také musím pochválit. A to, že je milá a příjemná oceňuji. Moje dcera se vůbec nebojí žádného očkování ani píchání oušek. Nepláče. A to je pro mně důležité.
V čekárně jsem ještě nikdy příliš dlouho nečekala. Vždy dostaneme termín na návštevu a termín, narozdíl od jiných doktorů, je vždy dodržen. Protáhne se to jen tehdy, když jiná maminka přijde v jinou dobu, než měla.
Je super, že má oddělené ordinační hodiny pro nemocné a poradnu. Nehrozí tak, že se od někoho nakazí zdravé dítě.

Paní doktorka je sice vlídná a milá, ale přehnaně úzkostlivá, okamžitě posílá na různá zbytečná vyšetření atd. Svým přístupem vzbuzuje neadekvátní obavy u stejně přecitlivělých maminek o zdraví jejich dětí, které mají pocit, že čím více bude dítě vyšetřováno a čím více léků bude brát, tím to bude pro něj lepší. Její přepečlivost také způsobuje neúměrné trávení času v čekárně, což je dobré pro to, aby se tam děti vzájemně nakazily.

je dobrá

ja rozhodne nesouhlasim s honocenim, ktera tu padaji o pani doktorce.. nemohla jsem se rozhodnout, ktereho pediatra si vybrat pro svou tenkrat jeste nenarozenou dceru a velice lituji, ze jsem se nechala uchlacholit temito hodnocenimi.. pani doktorka je velice laxni, ordinuje za ni sestricka, ktera je tak premiloucka, az je mi z toho zle... kdyz jsem potrebovala poradit, od nich jsem se toho nedockala.. a to je to doktorka?? dceri jsem musela pomoct nejak sama, protoze preregistrovat k jinemu lekari nelze drive nez za tri mesice.. parada a slava nasim pojistovnam.. a k pani doktorce snad jen jedine - nedoporucuji a prcham, co mi sily staci.. horsiho lekare jsem jeste nepotkala!!!

Naprosto profesionální, vynikající přehled o novinkách v léčivech a velice pečlivá!

K paní doktorce chodím už skoro devět let se svým synem a jsem velice spokojená. Stejně tak i sestřička je vždy usměvavá a milá.

Jsem velmi spokojena.