Fakultní nemocnice v Motole, LDN
V Úvalu 1/84, Praha

K doktorce jsem chodila během těhotenství. Doteď toho lituji. Nepříjemná, ani se mi snad nepodívala nikdy do očí. Ohledně výsledků z velkého ult mi byla neochotná cokoli vysvětlit s odbyla to přečtením poslední věty ze zprávy (kterou jsem znala nazpaměť). Odešla jsem od ní ještě před porodem a udělala jsem dobře.

Paní doktorka vůbec není empatická a myslím si, že proto by neměla pracovat na IVF, kde ženy tu empatii dost potřebují. Její chování je otřesné.

Absolutně neempatická lékařka, netuším, proč si vybrala obor, kde pracuje s těhotnýma ženama. Myslela jsem, že jsme si jen nesedly, což se může stát, ale bohužel. Paní doktorku jsem dostala dočasně v těhotenství (JST medical na Letné), když můj gynekolog měl "plno" a paní Čermáková jej zčásti zastupovala. Po celou dobu těhotenství jsem neměla žádný problém takže těžko hodnotit profesní kvality lékařky, které bych jí nerada upřela. Bohužel, když se stála fronta na empatii, paní doktorka si šla raději dvakrát pro studený čumák, který neváhá při své práci použít. Namátkou z mých zážitků "Vy jste nebyla na OGTT? Takže znáte rizika a je vám to jedno, dobře". Žádné další vysvětlení, nic, nedejbože snaha zjistit, proč jsem se tak rozhodla. Na můj dotaz, jestli netuší, zda se rodičkám z Bulovky opravdu ozývají sami, jak slibují při registraci, jsem schytala nepříjemný pohled a téměř výsměšným tónem mi bylo odpovězeno "V životě jsem neslyšela, že by se někomu z porodnice sami ozvali". (jo, ozvali se sami, paní Soňo, to jen kdyby se zase nějaká naivní mamina odvážila zeptat). Setkávání s touto ženou beru jako kuriozitu svého těhotenství a budu moc ráda, když už o ní nikdy neuslyším. Všem ostatním přeju, ať mají větší štěstí na laskavější přístup, obzvlášť v tak citlivých záležitostech jako je těhotenství.

Pani doktorka je velice profesionalni a sedla mi take jako osoba. Vzdy mi pomohla a nemuzu se na jeji peci stezovat. Chodila jsem k ni na Letnou, skoda jen, ze je tam jenom 1 den v tydnu a tim padem ma nadupany harmonogram a bohuzel i mene casu. Za mne pani doktorka moc hodna a sikovna.

Jedine, co mi vadilo, byla sestricka, ktera nebyla prijemna a mela jsem pocit, ze ji svou pritomnosti obtezuji. Bohuzel nevedela, jak jednat s lidma, natoz se zenama na gynekologii.

Paní doktorka je skutečný odborník, vždy mi pomohla. Chodím k ní na Letnou už dva roky a jsem s ní velice spokojená.

Paní doktorka je velice vnímavá a příjemná. Vyřešila moje problémy a vždy vše jasně vysvětlila. Od doby, co jí navštěvuji na Letné, se gynekologických prohlídek neobávám.

Paní doktorku navštěvuji v JST Medical. Nejen, že je vždy příjemná, ale snažila se mi vždy srozumitelně vysvětlit, co jsem měla za problém, co na to může mít vliv, vždy našla řešení, které mi nejvíc vyhovovalo. Navíc pokud jsem byla objednaná vždy na určitý čas, vždy jsem se přesně v určený čas přišla na řadu.

Umístění: NL - CLINIC Gest IVF s.r.o. Jiný

Pani doktorka na me byla velmi neprijemna, na muj dotaz reagovala vylozene podrazdene a nastvane. Nemyslim si, ze takovahle osoba by se mela ucastnit programu IVF, kde se vsichni ostatni snazi o celkovou psychickou pohodu pacientek. Po konzultaci u ni jsem v pohode rozhodne nebyla a cely vikend jsem se citila pod psa.

U paní doktorky jsem v ordinace JST Medical byla třikrát, nechci tedy do hloubky hodnotit její odbornost. Kvůli jejímu přístupu si ale nyní hledám nového lékaře. Špatnou zprávu mi sdělila jednou větou, na doplňující otázky v podstatě neodpověděla. Neprojevila ani špetku empatie, spíš působila, jako že ji obtěžuji.

Umístění: jiné místo kontrola v těhotenství

Na prohlídce u Mudr. Čermákové jsem byla asi čtyřikrát když měla službu. Bohužel pokaždé jsem se setkala s nepříjemným, neprofesionálním jednáním. Paní doktorka neodpovídá na dotazy, nic nevysvětlí, při konzultaci nezvedne oči od monitoru. Když už reaguje tak velmi podrážděně kdy s vámi jedná takovým způsobem, že se cítíte mizerně, že jste se vůbec ptala. A přitom se jedná o Vás a vaše miminko.