Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o. Jiný

Výborné zkušenosti v průběhu let. Paní doktorka se vždy snaží pomoci, nic nezanedbat. Sestřička je sice přísná, ale lidská a profík.

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o. Jiný

Paní doktorka je určitě nejlepším praktikem, kterého jsem kdy měl, je velmi ochotná a se vším pomůže.

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o. Jiný

Ahoj všem,no tak Soňa a sestřička Lůďa jsou moc príma kamarádky a pokud můžou pomůžou,máme je rádi

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o. Jiný

K pani doktorce chodim uz spoustu let.. Neznam lepsi lekarku.. Empaticka, hledajici pricinu.. Nezlehcuje stav pacienta..Pacient je pro ni partner k diskuzi.. Musim jen a jen doporucit.. Skoda, ze nejde naklonovat.. Je proste fantasticka..

U paní doktorky je co vylepšovat. Nemožnost objednání na termín, výběr kolegyň, hlasitě mluvící sestra.
Nadruhou stranu příjemná, problémy řeší(ne předpsáním šidítek), zajímá se. :)

vynikající lékařka jinam bych už nešel je jak v ordinaci tak i mimo pracovní dobu na telefonu fakt super

Máme paní doktorku jako závodního lékaře, díky jejímu skvělému a pečlivému přístupu k pacientům jsem k ní přešel i jako k obvodnímu. I druhá paní doktorka, která se s ní střídá je skvělá.

Jiří Porteš

K lékaři chodím velmi málo, ale pokaždé mne zde něco dostalo. Lékařka vyšetřuje od stolu. Nejvíce mne rozčiluje absolutně nulové proklientské jednání:
- není možné na internetu dohledat ordinační hodiny
- prostředí čekárny děs a hruhruhrůza již před 30ti lety
- objednání na hodinu není možné (proč se za 2 hodiny čekání nenakazit novým bacilem)
- jednorázové plenky místo rohožky byl hřebíček do rakve :-)
Ještě, že už začala být i konkurence!

S přítelem chodíme k paní doktorce už nějaký ten pátek. Bohužel jsme se odstěhovali ze Zahradního města. I přes dojíždění víme, že od paní doktorky dokud bude ordinovat určitě neodejdeme! Je velice empatická, zkušená ve svém oboru, pomůže a poradí. No prostě se u ní cítím jako člověk a né jako někdo, kdo jí otravuje s problémy. Když jsem kdysi marodila s anginou a nebyla jsem na tom moc dobře, dala mi na sebe služební telefon s tím, abych jí druhý den zavolala, jak se cítím a jak mi je. Paní doktorka mě ale předběhla a sama mi druhý den zavolala domu. Toto udělá málo který doktor! Se sestřičkou problém nemám. Dělá svou práci dobře, je milá a usmívá se. Jsem zdravotní sestra a tak vím, co obnáší práce sestry mimo odborné péče. Spousta papírování... Moc děkujeme oboum!

Pani doktorka je vynikajici lekarka, a navic lidska, mila a ochotna. Nikdy nic nezanedba, vzdy mi pomohla a timto bych ji chtela moc podekovat. Obdivuji, jak svou praci poctive dela a ze ma opravdu zajem o sve pacienty, take jsem ji volala mimo pracovni dobu, kdyz jsem mela vazne potize a nikdy me neodbyla. Kdyby byli takovi vsichni lekari, tak by byla radost byt nemocny :) Jediny problem mam se sestrou, ktera je docela neprijemna, namyslena, kdyz clovek prijde hodinu pred koncem ordinacnich hodin, diva se s pozdvizenym obocim na hodinky, proc jde clovek tak pozde. To se mi stalo opakovane. Ale kdyz ji to pani doktorka toleruje, ja to nejak zkousnu a rozhodne bych ji nemenila. Petra M.