Trindadent - soukromá zubní ordinace

Moje specializace: záchovná a dětská stomatologie, ošetření zubních kanálků, stomatochirurgie, implantologie a protetika.
U mně je to pravé mís...

• zubní lékař - stomatolog

Minulý měsíc jsem navštívila Trindadent a podstoupila jsem zubní prohlídku u pana MUDr. Ruiho Trindade. Byla jsem trhat osmičku a docela jsem se toho bála. Ale pokud jednou navštívíte pane doktora Trindade už se nikdy nebudete bát chodit k zubaři, budete tam chodit i rádi. Trhání osmičky jsem ani necítila a za chvíli byl zub venku a po zákroku jsem také neměla žádné bolesti. Cítila jsem se jako bych na zákroku vůbec nebyla.
Trindadent je skvělé pracoviště se službami na vysoké úrovni a s velmi profesionálním a přátelským přístupem ke klientům. Pan doktor Vám vše rád a srozumitelně vysvětlí. Je vidět, že je ve svém oboru na špičkové úrovni a že svou práci miluje.
Tuhle zubní ordinace vřele doporučuji. A MUDr. Rui Trindade je nejlepší zubař na světě.
Markéta Vidurová

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, jsem z Plzně. Mám šílený strach ze zubařů, měla jsem špatné zubaře a prožila si spoustu bolesti a tak u mě vznikl strach jen překročit práh zubní ordinace, ke svému zubaři už opravdu jít nechci a tak hledám nového schopného zubaře který bude mít trpělivost s někým jako jsem já (vůči strachu) Chtěla jsem jít ke stejnému zubaři jako chodí můj partner ale bohužel pan doktor K. Trygub už prý nepřijímá nové pacienty což mě moc mrzí, partnerovi jsem věřila že pan doktor je nejlepší ve svém oboru. Mám velkou bolest zubu od 11.7.2019 a potřebovala bych zub ošetřit ale zároveň bych se ráda zaregistrovalo. Děkuji pěkný den

Dobry den,
muzete k nam objednat telefinicky.
. Rui Trindade je vybornz na fobie.

Trindadent

MUDr. Rui Trindade

Dobrý den shaním zubního lékaře nevíte kde přibírají Pelhřimov moje paní doktorka šla do duchodu

Dobry den,
ano prijmame.