Mgr. Soňa Smolková Syřínková

Psycholog Více

Olomouc 1 adresa

U Letiště 704/2, Olomouc

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Osobní zkušenost a dary plynoucí z jejího semináře "poznání a léčba vnitřního dítěte aneb cesta k dospělosti" jsou pro mne po téměř půstoletí mého života to nejcennější, co jsem si z oblasti osobního rozvoje do dnešních dní odnesl. Získal jsem základy, na kterých mohu stavět a stále stavím. Soňa mi nastavila zrcadlo toho, co jsem nosil uvnitř a současně mi dala nástroje, jak to nezdravé pustit a nahradit zdravým. A to nejen pasivně, ale i aktivně, množstvím technik, osobních zkušeností a prožitků v rámci semináře. Je autentická, otevřená a přirozená. Pokud se sebou skutečně něco chcete dělat (a ne jen se nechat opečovávat, uklidňovat, rozmazlovat), je Soňa dobrou volbou.

Umístění: jiné místo

Před lety jsem absolovala kurz "Vnitřní dítě" a byla to částečně zajímavá a inspirativní, ale částečně i dost negativní zkušenost. Atmosféra kurzu byla proměnlivá, občas i nepříliš bezpečná, někdy až téměř orwellovská. Paní Syřínkovou si pamatuju jako charismatickou dámu, která celý seminář vedla velice autoritativně stylem "když to nedáváš, je to tvoje mínus" a některé účastníky občas nálepkovala posměsnými výrazy.

Existují změny v životě, kdy zaměníte nutkání za nutkání. Přestanete pít alkohol a začnete o to více pracovat. Pak existují změny jiného, vyššího řádu, které dají každému člověku šanci žít. Tedy skutečně žít. Soňa není "psycholog". Bílý plášť a zavedené mantinely. Sebejistota a jiné, tak moc důležité věci, ty nerostou na stromě a můžete strávit celý život jejich hledáním. Anebo můžete navštívit kurs VD, po jehož absolvování "spadnete z jahody" a uvědomíte si, která bije. Nedostanete odpovědi, ale návod, jak k nim dojít.

Absolvovala jsem v listopadu 2014 kurz VD1 a rozhodně bych ho po svých zkušenostech nedoporučovala, jelikož neprobíhal v bezpečné a neohrožující atmosféře. Kurz sám o sobě je kvalitní, ale pod vedením nezodpovědné, neprofesionální a nezralé Mgr. Soni Smolkové Syřínkové může způsobit i psychickou újmu.

Předtím než jsem poznala Soničku jsem byla negativní, pasivní, všechno a všichni lidé mě štvali, na světě jsem nechtěla být co 14 dní. Od té doby, co jsem absolvovala její kurzy jsem pozitivní, aktivní, neustále se posouvám, kudy chodím, tudy zářím a podobné lidi přitahuji jako magnet. Když už mám nějaký ten problém, tak vím proč a jak na něj. Myslím, že to mluví za vše.
Info pro ostatní: Sonička na Úzké 6 již delší dobu nepracuje, teď se hlavně věnuje kurzům a lidem, kteří na sobě pracovat chtějí.

Soňu mohu jen doporučit, prošla jsem kurzy vnitřního dítěte a doteď z toho čerpám, je to skvělá terapie a zkušenost. Soňa je úžasně silná osobnost, která dokáže 'nakopnout' snad každého a jednat :-) VELKÉ DÍKY!!!

Sonička je nesmírně vnímavý člověk, který umí dát každému, kdo o to stojí, impuls k práci na sobě samém. O ničem jiném to není. Pracujme na sobě. A Sonička umí podat pomocnou ruku. Díky Bohu za lidi, jako je Soňka.
Honza Šíma, Olomouc

Je prostě fakt dobrá

Dobrý den tato lékařka je pro mě velkou neznámou - je zde uvedena správná adresa a telefon? Jméno figuruje na více místech internetu (jednou Olomouc, pak Poděbrady,...), na telefonu je hlasová schránka se jiným jménem lékařky.....
Existuje skutečně Mgr. Smolková Syřínková Soňa a kde bych ji našel, prosím?
Děkuji za pomoc při hledání :)

Vše co je zde napsáno,veškerá chvála a doporučení,je naprostá pravda. Doporučuji opravcdu všem a těm co říkají,že to nepotřebují,tak těm nejvíc!!!!