Psychiatr, Sexuolog Více

Jiřího z Poděbrad 290, Kutná Hora

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Dobrý den, k panu doktorovi chodím už hodně let a on jediný mě uzdravil.Je velmi milý a vstřícný a rozumí svému oboru.Mam ho moc ráda a vždy se těším u něj na konzultaci že mi poradí.Preji mu hodně zdraví a těším se na něj příště.Marta Vackova

Je to skvělý lékař! Sám mne oslovil, když jsem jezdila za maminkou do psychiatrické léčebny a viděl, jak je mi ze všeho čím dál hůře. Vzal mne do léčby, předepsal léky, promlouval se mnou a já jsem se ze všeho dostala. Velice mu děkuji!!!

Skvělý lékař.

K němu není co dodat. Je nejlepší.

Ano je ochoten naslouchat druhým souhlasím

Kurfiřtová

Jako jediný lékař mi dokázal pomoci s dlouhotrvajícími obtížemi (které spadají do oblasti psychosomatiky), a to pomocí akupunktury a dobrými radami jak na problém. Přístup pana doktora k pacientovi hodnotím velmi kladně.

Vzdělaný,ochotný a moderně léčící lékař

Vynikající psychiatr, nevtíravý a pomzorný.Pomohl mi velmi rychle!!!!

Pan doktor je vstřícný, ochotný, sympatický, spolehlivý,odborně na vysoké úrovni,vždy umí pomoci a má výborný vztah k pacientům.Lidský přístup je jeho předností.Všem vřele D*O*P*O*R*U*Č*U*J*I*

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den pane doktore, je možné se u vás objednat? Máte ordinaci v Kutné hoře? Potřeboval bych od vás radu a pomoct. Děkuji

Dobrý den, objednání na tel. 327 ...313... 568 pondělí a středa mezi 8 - 10h. Děkuji SP

MUDr. Slavomír Pietrucha

Dobrý den, můj syn má problémy po dopravní nehodě s jízdou v automobilu. Nehodu nezavinil, dodávka za ním nepostřehla, že odbočuje, nikomu se nic tehdy nestalo. On má ale od té doby pocit, že by mohl něco zavinit, zvláště když předjíždí chodce a cyklisty, ve zpětném zrcátku vidí, že jsou v pořádku, přesto se tam vrací a pátrá, zda nic nezpůsobil. Má vyhledat pomoc lékaře? Děkuji

Dobrý den, objednání na tel. 327... 313... 568 pondělí a středa mezi 8 - 10h. Děkuji SP