Ord. praktického lékaře stomatologa
28.října 110, Děčín

Úžasná paní doktorka, úžasná sestřička a jít do ordinace neznamená žádný stres. Paní doktorka je neuvěřitelně trpělivá, ochotná. Se setřičkou naprosto skvělý tým.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Je nejlepší, naprosto skvělá, úžasná, pečlivá a trpělivá... Se sestřičkou jsou skvělý tým... Neměnila bych za nic...

Paní zubařka je vynikající odborník, chodím k ní již 20 let a nechtěla bych nikoho jiného. Je velmi pečlivá, snaží se zachránit zub jak jen to jde, což je velmi důležité. Navíc je velmi milá, ochotná. Zkrátka má zlaté ruce.

Nase zubarka Simona Zemanova je bezkonkurencni zubni dentistka!!!Jeji vyborna,kvalitni a rychla prace je toho VZDY,vysledkem.Je NEJsikovnejsi,NEJbajecnejsi,proste NEJ...zubarka,kterou znam.Jezdime za ni do ordinace az z Ostravy a nevymenila bych, ji za nikoho jineh!Kdyz jste u ni v ordinaci,vsechen strach jde stranou.Je velky optimista,a co je pro lidi nejdulezitejsi-vzdy suprove naladena a VZDY s usmevem na tvari.A to je pro ty,kteri se zubare boji,strasne velke pozitivum.Mame ji moc a moc radi.

nejlepší zubařka na světě už k jiný bych nikdy nešla a vždy když mám jít na pohotovost tak se proklínám ona mi zachránila zuby to ne ten duda co me vyhodil s křesla díky pani zubařce fobii ze zubaře nemám a ještě rada k ni chodim chodim tam ja sestra dokonce i moje dcera

Díky paní doktorce jsem se přestala bát zubaře,chodím pravidelně a ráda...Paní doktorka je skvělá

Jsem člověk s panickou hrůzou,když bych měla jít k zubaři.Také podle toho můj chrup vypadal.Když jsem se dostala k paní doktorce,jen co jsem si sedla do křesla a ona promluvila,všechen strach ze mě spadl.Je velmi,velmi hodná a trpělivá a můj chrup mi dala bezvadně dohromady.Jsem velmi ráda,že jsem se k ní dostala.

Nikdo na světě se nebojí zubaře jako já. K paní zubařce mě vysloveně dotáhl kamarád. Dodnes ji vděčím za to, že se mě ujala a dala mi dohromady tu katastrofu co jsem v ústech měl. Vlastně mi změnila život, neb sem trpěl každodenními bolestmi a polykal tuny prášků čímž jsem si odrovnal i žaludek. Je to zubařka s lidskou tváří. I když zubařská ordinace nebývá zrovna místnost pro zasmání, tady to neplatí. Snaží se povzbudit, nechybí ji humor. Bojím se stále, ale po jejích ošetřeních vždy zjistím že úplně zbytečně. Pracuje bezbolestně. Je prostě SUPER !

Bezkonkurenční,výborná,kvalitní a rychlá práce za neustálé optimistické nálady.

Super ...