Běžný termín

Hlavní 12, Šenov

Oční ambulance Šenov

Od 250 Kč

OČNÍ EU s.r.o.

V letech 2001-2003 pracovala na Očním oddělení Městské nemocnice Ostrava a v roce 2003 složila atestaci 1.stupně v oboru oftalmologie.
V letec...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• oftalmologie

Umístění: OČNÍ EU s.r.o. Běžný termín

Má zkušenost u paní doktorky se nedá popsat jinak než spokujenost, profesionální přístup, komplexní vyšetření a k tomu lidský milý přístup, prostě odborník na svém místě.. Můžu jedině doporučit.

Paní doktorka je velmi pečlivá a velmi dobrá lékařka vřele doporučuji!!! A celý personál taky. Vždy mi pomohou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní doktorce chodíme pravidelně několik let a vždy jsme byli spokojeni s přístupem jejím i ostatního personálu. Aleš

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S návštěvou oční ordinace jsem byl velice spokojený. Příjemné prostředí, paní doktorka i sestry velice ochotné a navíc bez čekání. Doporučují.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice profesionální přístup a příjemné vystupování jak sestřiček, tak paní doktorky. Doporučuji všem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Hledal jsem důkladné zkontrolování očí a kamarád doporučil, tuto kliniku. Byl jsem velice spokojený, vřele doporučuji. Jako velké plus vidin, že během čekání si můžete zkoušet v čekárně různé typy brýlí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

U paní doktorky jsem byla s tříletým synem. Milé sestřičky, milá paní doktorka, naprostá spokojenost. Nemám, co bych vytkla.

Byli jsme v ordinaci paní doktorky poprvé i s dcerami a manželem a byli jsme velice příjemně přakvapeni. Celý personál byl velice ochotný, vstřícný a jako matka oceňuji i velice milý přístup k dětem. Jsou to opravdu profesionálové na správném místě. Samozřejmě nás překvapilo i přístrojové vybavení ordinace. Moc paní doktorce za vše děkujeme a těšíme se na další návštěvu. Maindovi

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka i její kolektiv jsou super.
Má sedmiletá dcera se velice bála vyšetření, ale byla velmi mile překvapená přístupem paní dokrorky i sestřiček,okamžitě opadl strach a ve všem spolupracovala.
Navíc mi i dceři bylo vše srozumitelně vysvětleno,takže mohu jen doporučit.Prostě super.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

příjemné rychlé děkuji. klidný a profesionální přístup. vřele doporučuji................................................

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,je mi 42 a na levém oku mi zarůstá bělmo do zorničky,dnes mi očařka řekla že to chce odstranit seškrábnutím a poslala mě do nemocnice at se na to podívají a dají mi ambulatní termín.Paní doktorka v nemocnici mi řekla,že pokud mi to moc nevadí,že by to nedělala,že jak se to jednou odstraní naroste to za rok či dva znova a musí se to opakovat,že by to nechala zatím být,akorat že to oko bude citlivější na vítr atd.a tak to zarudne jako to mám nyní.Prý to bud zůstane stejně velké nebo se to zvětší..každopádně nezmizí.Ale na takový případ při podraždění oka mi neporadila ani kapky.Nevím jak se správně rozhodnout,kosmeticky to vidět je a překáží to taky trošku.Ale aby se zakrok opakoval dokola to nechci.Prosím o radu jak časté je,že to narůstá znova a zda to opravdu nikdy nikomu nezmizí.

Dobrý den, souhlasím s MUDr.Pidrmanovou,
její odpoveď byla vyčerpávající.

MUDr. Simona Valečková