Údolní 94, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Ochotná a milá paní doktorka, vždy mě i dětem pomohla vyřešit problém. Příjemná ordinace i sestra.

Umístění: Ordinace Jiný

Ordinaci paní doktorky Dolanové jsem navštívil 21.4. 2022 a byla to již má druhá návštěva u této lékařky. První se uskutečnila asi před 5 lety. Velmi oceňuji profesionalitu i odbornost paní doktorky a zvláště pak i její velmi vstřícný a milý přístup k pacientovi. Velmi důležitá pro mě byla vedle její snahy mi pomoci i její ochota, mi k problému se kterým jsem přišel, vše vysvětlit. K této lékařce, pokud budu mít nějaký další problém z oblasti ORL se budu rád vracet.

Umístění: Ordinace Jiný

Měl jsem jen zalehlé uši. Bylo třeba obě uši propláchnout a odsát. Na jednom se to podařilo na 100%, u druhého říkala, že tam trocha mazu zůstala. Protože jsem tam byl naposledy v roce 2015, tak jsme se domluvili, že je asi dobré před dovolenými (květen, červen) si preventivně uši nechat zkontrolovat. Ošetření i celá návštěva byly příjemné.

Umístění: Ordinace

Bohužel nemohu paní doktorku doporučit. Je velmi náladová a neochotná. Naposledy mě přivítala slovy (doslova): Co zas? U toho převrátila oči v sloup a chytla se za hlavu. Podotýkám, že jsem přišla na kontrolu se zánětem dutin po předchozí dohodě s lékařem, se kterou se střídají na jednom pracovišti a čekárna byla poloprázdná. Vadilo jí, že se musí seznámit s mou poslední anamnézou. Otráveně začala předčítat poslední tři návštěvy. Ze zprávy vyplynulo, že jsem měla streptokoka A (já i syn ve stejnou chvíli). Po dobrání penicilinu byl můj výtěr z krku v pořádku, synovi se angína vrátila a dostal druhá antibiotika. I mě se po týdnu přihoršilo. Ve zprávě byl uvede zánět dutin a měla jsem přijít za tři dny, pokud se to nebude lepšit, jinak za pět dní až sedm dní. Přišla jsem po čtyřech dnech - sice jsem se cítila líp, ale bolest hlavy neustupovala a především mi došly léky, které jsem potřebovala na uvolnění dutin. Reakce paní Dolanové mi doslova vyrazila dech. Aniž by mě prohlédla či se zajímala o to, jak mi je, tak mi sdělila, že neví, co tam dělám. Nemám prý téměř žádný nález podle toho, co je v kartě. Kdybych nepotřebovala napsat recept, tak se otočím na podpatku a odejdu. Jsem přesvědčená, že se chování paní dr. Dolanové netýká jen mě. V minulosti jsem byla svědkem toho, jak neochotně se chovala k jiným pacientům. Dr.Dolanová si mi stěžovala například na to, že nějaký starší pán přišel o hodinu dříve, než byl objednán, což jí i sestru velmi naštvalo. Nechápu proč, pán říkal, že v čekárně tu hodinu počká. Tehdy jsem se ho zastala . Jindy takto neochotně komentovala v mé přítomnosti někoho, kdo byl v čekárně, protože přišel odpoledne a ne ráno. Pokud má ale někdo ordinaci otevřenou dopoledne i odpoledne, pak je přece zcela jedno, kdy pacient přijde. Ne každý pracuje na stejné směny. Možná je paní doktorka dobrý lékař, ale jeíj přístup k pacientům se mi nelíbí. Ano, zažila jsem jí i milou a usměvavou. Ale povýšený přístup lékaře, který vám dává najevo, že ho Vaše návštěva obtěžuje, je pro mě nepřijatelný.

Paní doktorka je milá a velmi schopná - vyléčila mi problém, který jsem po dobu pěti let neúspěšně řešila přes státní kliniky včetně Motola. Po deseti dnech léčby je problém pryč a já mockrát díky.

Pečlivá a milá paní doktorka. S její léčbou jsem spokojená. Má milou a usměvavou sestřičku. I když jdu bez objednání, nečeká se nijak dlouho, paní doktorce to jde od ruky.