Akutní medicína +15 Více

Běžný termín

Dermatologie zvířat

Estetická stomatologie

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Veterinární ordinace SILVET

Nabízíme kvalitní ošetření psů, koček a drobných savců.
Nonstop pohotovost na telefonu.

2007 - absolventka VFU Brno, fakulta vet...

Léčené nemoci

Umístění: Veterinární ordinace SILVET měkká chirurgie zvířat

Doporucuji,mila,ochotna,vse vysvetli,cenove dostupne,nemenili bychomProfesionalni pristup,o zvirata se opravdu postara

Umístění: Veterinární ordinace SILVET

Paní doktorka mi pomáhala s léčbou pejska a mých dvou kocourků.Cením si velice její pečlivostí a obětavostí,která vysoce převyšovala rámec jejích povinností.O její laskavosti už zde bylo bez přehánění napsáno hodně a já mohu vše jen potvrdit.Já ani moje zvířátka by jsme už neměnili .

Nejúžasnější člověk co jsem za dlouhou dobu potkala. Paní doktorka je hodná, k zvířátkům se chová naprosto krásně, vůbec je zbytečně nestresuje, pěkně s nimi mluví, je naprostá profesionálka. Udělá opravdu vše co je v jejích silách a má velmi lidský přístup. Ceny má naprosto bezkonkurenční, takže ti co se vymlouvají že vet.péče o mazlíčky je drahá, tady s tímto přístupem nepochodí.
Jsem velmi ráda, že nám pořád pomáhá, můžete volat když je to nutné, prostě nejlepší doktorka co může být.
Děkujeme a určitě všem doporučujeme :)

Paní doktorka je moc hodná, zvířátka miluje a má k nim nádherný přístup, udělá pro ně cokoliv je možné a přínosné, i nad rámec. I když už našemu miláčkovi nebylo pomoci, moc děkujeme za přístup a pomoc.

Úžasná paní doktorka, která má moc hezký přístup ke zvířatům. Moje babička si ji nemůže vynachválit, proto i já jsem se rozhodla s naším ragdollem chodit k MVDr. Hlaváčové. To, že má nejlepší ceny v celém Brně, je už méně důležité plus, protože za naše miláčky si jistě všichni rádi připlatíme :-) K paní doktorce budu se svým Arnym chodit už pořád.

Paní doktorka Hlaváčová je velmi svědomitá a zodpovědná v přístupu k vyšetření i léčbě pejsků a koček. Máme ty nejlepší zkušenosti. Pomohla nám mimo jiné i s dlouhodobým kožním problémem našeho pejska, když už jsme byli bezradní a navštívili bez úspěchu jiné lékaře.. Je velmi milá a má pěkný vztah ke zvířatům. Rovněž chirurgické zákroky a zejména porodnictví zvládá bezvadně. Paní doktorku doporučujeme.

Paní doktorka Hlaváčová je skvělá veterinární lékařka. Má velmi dobré odborné znalosti, úžasný přístup k pacientům i k jejich páníčkům. Je vždy ochotná poradit i po telefonu. Navštívila jsem již spoustu veterinárních lékařů v Brně, takže to mohu porovnat. Protože se věnuji záchraně opuštěných zvířat, vybrala jsem si paní doktorku mimo jiné i z důvodu, že si v klidu poradí i se zvířátkem, které není zrovna moc kamarádské. Kočičky holky mají po kastraci tak malinké jizvičky, že druhý den ani nevědí, že prodělaly operaci. Paní doktoru mohu všem jen doporučit.

Nejlepší zvěrolékařka v celém Brně. Hodná, milá a především velmi zkušená veterinářka, která miluju zvířata zcelabezmezně a udělá cokoliv pro jejich záchranu. Chodili jsme k ní s nemocným křečkem, který měl neidentifikovatelnou nemoc, když mělo dojít na cte a další vyšetření, tak bohužel po měsíci léčby zemřel, ale není to chyba paní doktorky, protože pro něj udělala maximum! Nyní k ní chodíme se zakrslým králíčkem a už jenom, když vidím jak se na ní dívá a hladí jí tak vím, že jsem na nejlepší místě s nejlepší péči s nejlepší doktorkou!