GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM ŠÁRKA
Vranovská 19, Brno

Umístění: GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM ŠÁRKA Jiný

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená.
A pořád k ní chodím prošla jsem hodně gynekologů ale s paní doktorkou jsem nadmíru spokojená.

Umístění: GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM ŠÁRKA Jiný

Dlouhé čekání v čekárně - pokaždé, ztráta karty pacienta - takže o mě neměla info a LZ, zvláště o ztrátě miminka a vyšetření, proč se tak stalo. špatně vyplněná těhotenská kartička (že mam heterozygot, nemám a že jsem nebyla na operaci - byla). Po ztrátě prvního mimi v 2. Trimestru mi byl doporučen na klinice Clexane i když na hematolofii nic nevyšlo, což doktorka okomentovala, že je to pro nic moc drahý, takže mi to předepisovat nebude. A za normální péči si chce nechat ideálně připlatit VIP balíčkem. Směšný. Lékaře jsem změnila a za co chce ona nechat připlácet je jinde standart.

Umístění: GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM ŠÁRKA Jiný

Skvělá paní doktorka, chodím k ní již 10 let, zvládly jsme spolu nálezy na čípku, které bohužel skončily konizací, úspěšnou léčbu zánětů i krásné těhotenství. Paní doktorka je neuvěřitelně pozitivní člověk, plný porozumění a pacientku se snaží vyslechnout a neodbýt, proto vznikají delší čekací doby v čekárně. Vstřícná, profesionální, dbá na soukromí pacientek.

Umístění: GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM ŠÁRKA

Děkuji moc paní doktorce Šárce Kutálkové a celému personálu za jejich přátelský a profesionální přístup a za vytvoření příjemné atmosféry při čekání i prohlídce samotné.K paní doktorce chodím již mnoho let a jsem velmi spokojena a vděčná ze její přístup.Přeji Vám
všem ať se Vám ve všem i nadále daří.Zdraví Jana :-)

K paní doktorce chodím již 15 let. Jsem naprosto spokojena. Lidský přístup, skvělá domluva. Nikdy bych nechtěla jinou gynekoložku. A to i po přestěhování se docela daleko za ní vždy ráda jedu. S ní jsem prožila dvě těhotenství, na která mám díky ní hezké vzpomínky. Je skvělá a profík!

Umístění: GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM ŠÁRKA

o paní doktorce jsem si myslela hodně, dokud nepřišel problém... po roce co se nám nedařilo otěhotnět, mi paní doktorka nasadila homeopatika, s tím, že mám přijít za 3 měsíce... Její nadšení pro alternativní řešení, je strašně přehnané a neposlouchá, když chcete něco jiného. Po návštěvě IVF jsem zjistila, že mi spoustu vyšetření, která mohla udělat neudělala - vlastně všechny co mohla neudělala. Tak za mě, pokud se v budoucnu chystáte založit rodinu, hledejte jinde...

Paní Kutálkova je opravdu výborná. Žádné vyšetření od ní není ani trochu nepříjemné, počká, nespěchá. Respektuje intimitu pacientky. Prostě dělá správně svou práci. Respektuje rozhodnutí pacientky a pracuje s fakty. Pokud cítí z vaší strany zájem po dotazu se vám dlouho věnuje, prodiskutuje, poradí. Při zájmu nabídne i alternativni možnosti řešení. Vzdělává se v oboru, nezaostává s novými poznatky. Ano, čekám někdy i hodinu a půl (víc ne), ale vím, že si na mě pokud budu chtít a zajímat se, udělá čas. Čekárna je příjemná a dlouhou čekací dobu připisuji velkému zájmu pacientek a vstřícnému přístupu paní doktorky. Chodím k ní i s komplikacemi a vždy mi poradila dobře a odhadla co zabere.

K paní doktorce chodí cela naše rodina. Se vším jsme maximálně spokojeni. Paní doktorka je opatrná, milá a vždy pozitivně naladena. Je to snad jediný doktor, ke kterému chodím ráda. Nejsem pacient, který chodí pouze jednou za rok na prohlídky, paní doktorka uz si me taky pěkné užila a pořád je na me milá a rada mi se vším poradí, proto nechápu negativní ohlasy. Za me proste lepší doktorka není. Hyžíková

Opravdu nechápu negativní názory, ani názory, že příjemný přístup je samozřejmný!!! Je to hloupost. Kolik lékařu je na Vás v dnešní době tak milých a vstřícných jako paní doktorka Kutálková???!!!! Já teda jiného neznám a že po doktorech chodím hodně. My s manžel máme dceru v podstatě jen díky ní a její péči. že se někdy stane a čeká? kde se v dnešní době nečeká? na úřadě, u jiného lékaře. Chápu, že když jste těhotní, že jste podráždění, ale neobviňujte tím paní doktorku!!!!!! A že spíše doporučuje alternativní léčbu je spíš plus, než ostatní, kteří do Vás hází antibiotika horem dolem! My s manželem na PANÍ DOKTORKU nedáme dopustit!!!! A chodím k ní už 15 let!

Paní doktorka sice působí velice mile a stále se usmívá, ale nebrala v potaz moje příznaky a potíže. Byla se mnou pokaždé příliš rychle "hotová". Neudělala si na mě čas. Snaží se vše zlehčit a nemít s pacientem příliš mnoho práce. Zřejmě, aby jich stihla více. Prostor k tomu, abych se zeptala na to co potřebuji jsem si musela sama vydobýt. Myslím si, že těhotenská poradna je od toho, abych se mohla na vše ptát. Po odborné stránce k paní doktorce nemám plnou důvěru. Nabízí alternativní preparáty, které samozřejmě nehradí pojišťovna.