Umístění: jiné místo zubní vyšetření

Dobrý den, mám velmi panický strach ze zubaře a jakmile mne zubní lékař kterýkoliv spatří, dá za pravdu, nežertuji, a tak jsem byla přes veškerý strach nucena navštívit zubaře, ,,navštívila jsem se svým již do nebe volajícím chrupem Mudr Šárku Bernadyovou, a musím říci, že lépe jsem nemohla vybrat.Trpělivá, s citem, chápavá a velmi dobře spravený chrup po jejím zásahu, ,všem vřele doporučuji tuto velmi dobrou lékařku,Valentová

Sestra je arogantní a zlá,paní doktorka neumí ošetřit malé dítě,je podrážděná a nemá pro děti trpělivost...zlatá předešla paní doktorka Milbergrová škoda že odešla do důchodu....naštěstí už máme novou lékařku tady již nikdy více!!!doporučuji oběma čaj s bylinek na nervy a hodně silný ,třeba potom změní přístup k dětem.....

Ja sa tam zberám so synom prvý krát.Pani doktorka mi bola doporučená ako super odborníčka,ale s neochotnou sestrou.Mala som sa skúsiť dohodnúť priamo s doktorkou,pretože sestra ma vraj hneď odbije.Našťastie dvere otvorila pani doktorka,takže ma ako pacienta sestra musela objednať.Vraj majú aj normálne ceny pre nás slabšie zarábajúcich-tak som veľmi zvedavá.Pretože kde som sa pýtala na ceny,tak obyčajná plomba-amalgánová -stála cca 1800kč.A to sa mi vidí premrštené.Uvidím,ako pochodíme u pani doktorky a dám vedieť naše skúsenosti.

Po špatné telefonické zkušenosti,kdy mě setřička nebo paní doktorka po hrozném výslechu odmítla, jsem ztratila zájem tam vůbec malého přihlásit a nejsem jediná,kdo si ten její nepříjemný výslech zažil a ještě člověk dostane vynadané jak malé děcko.Už nemám chuť tam jít ani osobně. S tak odporným přístupem jsem se ještě nikdy nesetkala. Setřička by se měla naučit jednat s lidma po telefonu.

Vynikající profesionál, citlivá k pacientovi, prostě třída! Přeji moc, moc ať se daří.

pani Nova....sestricka budi po telefonu jen takovy neporijemny pritup ale jinak je taky strasne mila..ja mela strach..po telefonu kazdy cloek z ni jinak nez ve skutecnosti ale sestricka i pani zubarka jsou jednicky..skvele se doplnujou a jsou profesionalky ,,,,a k malym detem jse chovaji jak k vlastnim...muzu jen doporucit vazner..uvidite sama

Na základě doporučení na netu jsem chtěla přihlásit k paní doktorce malého,je možné,že pani doktorka je skvělá,ale sestřička byla po telefonu tak nepříjemná,že takový přístup jsem ještě u nikoho nezažila. Slušně jí člověk poprosí,jestli by k nim nemohl chodit 2 letý syn a po tomhle telefonu mám tak nepříjemný pocit,jako bych ji otravovala. :-(

Paní doktorka je velmi vstřícná, milá, trpělivá, pečlivá, vlastně celým svým vystupováním budí důvěru, myslím, že se nemůže najít pacient, který by s ní nebyl spokojený. Chodíme k ní s manželem, synem, jeho přítelkyní i s vnučkami a všichni jsme moc spokojení.

úžasná paní dr. i sestřička. Jsem strašný strašpytel a paní dr. se mnou jedná , jak s miminem, vše mi krok za krokem vysvětlí. Takže 2x do roka se odhodlám a jdu.

Nejlepší paní zubařka jakou jsem kdy doteď měla :-)Jen je škoda že už u nás v Havířově neordinuje :-( Ale i tak ji přeji ať se jí daří i v Ostravě :-)))Holt si budu muset zvykat na novou paní zubařku :-)