MUDr. Rostislav Kaňka

Fyzioterapeut Více

České Budějovice 1 adresa

MUDr. Rostislav Kaňka - Fyzio CB, s.r.o., rehabilitace, fyzioterapie
Pražská 71, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

- léčba funkčních poruch pohybového aparátu vč. výkonů myoskeletální medicíny; terapie vadného držení těla, svalových dysbalancí; rehabilitační léčba ...

Léčené nemoci

• Léčba onemocnění pohybového aparátu

• rehabilitační a fyzikální medicína

Umístění: MUDr. Rostislav Kaňka - Fyzio CB, s.r.o., rehabilitace, fyzioterapie Jiný

Nejlepší fyzioterapeut. Odhalí každý problém a vše rozumně vysvětlí.

Překvapují mě předchozí příspěvky. Byli jsme tam poprvé a setřička i pan doktor velice příjemní a pohodoví. Pan doktor velmi pečlivý a vše detailně vysvětlil. Mohu jen doporučit.

Bohužel mám stejnou zkušenost jako předchozí dva příspěvky. Arogance zdravotní sestry je neskutečná. Pokud ji lidé štvou a evidentně má nejspíše syndrom vyhoření, tak ať změní svoji působnost. Nestačila jsem ani pořádně po telefonu říci co bych potřebovala a sestra na mě hned spustila svůj arogantní výlev. Ihned při prvním dotazu zvýšila hlas a bylo slyšet, že ji vysloveně obtěžuje, že musela telefonní sluchátko vůbec zvednou. Není to bohužel poprvé, kdy jsem se mohla s arogancí sestry setkat. Dříve to bylo bohužel i při osobním kontaktu. Jedná se o starší zdravotní sestru, která má lidí, kteří přicházejí nebo volají do ordinaci vysloveně plné zuby. Doporučuji panu MUDr. Kaňovi sestru vyměnit, protože mu kazí dobré jméno lékaře a je to škoda, protože zkušenost s panem doktorem Kaňkou musím ohodnotit jako výbornou.

Naprosto souhlasím s předchozím příspěvkem. První dojem udělá sestra a stín padá i na pana doktora, na kterého si nemůžu po odborné stránce stěžovat. Do ordinace vcházíte naštvaní a nemáte už chuť cokoliv sdělovat. Po každé poznámce už potom míra naštvání jenom roste. Sestra je velmi arogantní, chová se nadřazeně. S drzostí se otočí a nenechá vás ani domluvit a cestou se ještě vysměje na celou čekárnu. Také vřele doporučuji sestru vyměnit. Hodí se spíše na oddělení patologie, kde se může povyšovat a nikomu to nebude vadit (míněno bez urážky).

Bohužel nemohu zhodnotit pana doktora, pouze jeho ordinaci. Sestra je sprostá a arogantní. Označila me za “blbou”, ale toto označení jednoznačně náleží ji. Vůbec nepochopila, nač se ptám. Bohužel velmi špatnou zkušenost s touto osobou má i blízké okolí.
Ti tuto hrůzu absolvovali a když se dostali k panu doktorovi, pak už byli spokojený. Sestra velmi kazí pověst této ordinace. Moc bych doporučila panu doktorovi, ať rozhodne personál vymění.

sice delsi cekaci doba ale vysetreni super- dukladne, odblokovani cele patere, vysvetleni problemu a predpis dalsi lecby opet s vysvetlenim.Doporucuji

Skvělý přístup k miminku, krásná komunikace při vyšetření. Chválil miminko a nám vše vysvětloval! :)

Vynikající - jak vyšetření a ošetření s uvolněním blokád na páteři od pana doktora tak i následné ošetření u fysioterapeutů.Taky prostředí oddělení nádherné a příjemná recepce.

Více jak rok jsem běhala po doktorech, ale zbytečně. Stále jsem měla veliké bolesti. Pan doktor Kaňka, mě prohlédl a pečlivě vyšetřil, což jiní lékaři neudělali. Našel problém a odstranil problém - je po bolesti :-) Děkuji za profesionální přístup, vyplatí se počkat na datum, kam vás sestra objedná.

fakt paráda - vyplatí se počkat si na jeho léčbu...