Zahradníkova 494/2, Brno

Umístění: Ordinace Jiný

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je milá, vždy mi vše ochotně vysvětlí a ukáže. Přijde mi empatická, nebo tedy alespoň mně naprosto vyhovuje její přístup. Léčba od ní vždy zabrala a oceňuji, že se snaží problémy řešit v první řadě neinvazivně, pokud je to možné. Lepší gynekoložku jsem si nemohla přát, děkuji :)

Umístění: Ordinace Jiný

Na první pohled je paní doktorka milá a vstřícná. Po zkušenostech s ní, ale mohu rict ze pro me byla velmi nevyhovující. V těhotenství mě neustále posílala lehnout si do nemocnice, ikdyz to vůbec nebylo potřeba. Také paní doktorka velmi ráda rozdává letáčky na drahé produkty.

Umístění: Ordinace gynekologické vyšetření

Paní doktorka i sestřička byly velmi milé. Vyšetření proběhlo v pohodě bez nějakých bolístek. Povídání s paní doktorkou bylo příjemné, bylo však vidět že má na spěch. To je jediné, co bych ji vyčetla. Doporučila bych zvětšit interval mezi pacienty. Jinak z návštěvy mám velmi dobrý pocit. Doporučuji :) :) :)

Umístění: Ordinace

Toto je moje 3 gynekoložka, protože u těch 2 předchozích byl vždy nějaký problém se sestrou, doktorkou nebo jsem nechodila. Paní doktorkorku jsem našla, jelikož chodím na polikliniku Zahradníkova a na doporučení jedné paní z Fb.
K paní doktorce chodím 3 rokem a jsem s ní moc spokojená!!! Je sympatická. Pracuje i v porodnici. Vždy mě vyšetří, tak že to ani nebolí a zeptá se mě, co a jak.
Má i moc hodné sestřičky a moderně vybavenou ordinaci. Objednat se je možné i přes internet, na konkrétní čas.

Umístění: Ordinace

Paní gynekoložka mi vůbec nesedla. Zákroky byly bolestivé a ani mi s ničím neporadila. Jen rozdává letáčky a píše drahé léky. Nedoporučuji.

Umístění: Ordinace silné bolesti podbříšku, neznalost jejich původu

Pani doktorka je na první dojem mila. Vyšetřeni provadí bolestivě i kdyby tak nemuselo být.
I když neviděla můj druhy vaječník, nepoužila břišní sondu, aby se pokusila jej dohledat.
Při dalšim vyšetření, kde objevila cysty, které způsobovaly bolesti, se znovu neobtěžovala mě celkové prohlédnout.
Prodala mi leky údajně proti tvorbě cyst. Nebyla ochotná vysvétlit o jakou lekovou skupinu se jedná.
Doma jsem jej našla na internetu. Jde o doplněk stravy s účinky na pleť.
Připravek byl drahý a účinkem se mijí.
Nevim, co si o tomto počínání myslet. Mrzí mě, že budu ve zdravotnictví pracovat po boku takovýchto lidí.

Paní doktorka na mě osobně vůbec nepůsobí příjemným dojmem. Vždy mi ( i mojí matce) přišla zmatená.Matce vyhrožovala operací ale když šla na další prohlídku najednou bylo vše v pořádku. Vždy když jsem se jí na něco zeptala dívala se na mě s prominutím jako na vola.Seděla před počítačem a ptala se mě pořád dokola na věci, které jsem jí už dávno zodpověděla.Při samotné prohlídce byla neopatrná a vyšetření bylo bolestivé.Přestoupila jsem jinam, bylo to k nevydržení rozhodně bych nikomu nedoporučovala k paní doktorce jít.Za mě otřesný přístup.

Paní doktorka Průšová působí příjemným dojmem. Pravděpodobně bych u ní zůstala, ale přihlásila jsem se k ní při začátku prvního těhotenství. Ve chvíli, kdy došlo na jednotlivá vyšetření, tak přestal jakkýkoliv systém: Nevěděla, co už mi dělala za testy. Ptala se mě na výsledky, které mi nesdělila, přesto, že seděla před zapnutým počítačem. Posílala mě na další vyšetření, která nejspíše ani nebyla nutná. Lékaři, ke kterým mě posílala na domluvené konzultace a schůzky, ani nevěděli, že jsem k nim objednaná a poté vymýšleli, co by se mnou udělali. Moje těhotenství probíhalo bez komplikací, ale nedovedu si představit, kdyby to tak nebylo. Celkový dojem zmatek, nepřipravenost, zajetý systém bez rozmyslu, hlavně ať na pojišťovně vykážeme, co nejvíce vyšetření. Výsledky se nesdělují, nebo až s 2 měsíčním spožděním, ale bez vysvětlení, co znamenají. Nebylo možné se jí dovolat. Přestoupila jsem k jiné lékařce, u které jsem neměla pocit, že ze mě jen dojí peníze.

Pokud je toto paní doktorka, která nyní zastupuje dr. Doubkovou v Prenatal centru, tak mohu říct, že moje první setkání s ní bylo velmi příjemné. Na co jsem se zeptala, to mi vysvětlila nebo doporučila i řešení (ovulační a menstuační bolesti). Takže příští návštěvu se už nebudu obávat, tak jako této první. :-)