KATORGA, s.r.o.
Železnobrodská 764, Praha

Sestřička milá, ale pan Zhguta těžce arogantní, protivný, neumí pořádně česky, určitě nedoporučuji a znovu již ordinaci nenavštívím.

Pan doktor Roman Zghuta je naprosta jednička a profesionál.Zachranil mi zub a zbavil mě 2lete bolesti jsem mu neskutečně vděčná. Pracuje vysoce profesionálně s moderními postupy a přístroji. Jen tak dál pane doktore

Umístění: KATORGA, s.r.o. Jiný

Dobry zubar se skvelym pristupem. Delsi dobu jsem byl bez zubarky a vzal me bez problemu. Zakrok v poradku.doporucil mi nasledny postup v lecbe problemu s dasnemi.doporucuji

Umístění: KATORGA, s.r.o. Jiný

Presla sem k nemu od nejmenovane zubarky neprijemne reznice.Chodim k nemu uz nejakej patek a je to jedinej zubar kteryho se nebojim :-D Myslim ze jeho prace je poctiva a veskere zakroty ktere mi delal ,byli vzdy bezbolesti teda po pichnuti injekce.Doporucuju.

Umístění: KATORGA, s.r.o. Zlomeny zub

Pan Doktor vůbec neošetřuje děti. Byly jsme registrovaní u doktora pro to když mala dostala zubní kaz a ulomeny zoubek vyrazily jsme k našemu doktorovi. Předem koukaly na ordinační hodiny nikde nebyla poznámka pouze objednaní na tabulce v ordinace taky. Přišla sestřička vzala kartu pojišťovny neupozornila na nic čekaly jsme 1hod20minut až byly jsme na řadě sestřička a Doktor začaly se divit proč jsme přišli že berou pouze objednaní po diskuze vzaly nás do ordinace ale odmítly vyšetřit dítě. Dostaly jsme doporučeni do nemocnice kde bylo napsáno: Prosím o ošetřeni.
Nevím proč přijma pan Doktor male děti když boji se jich ošetřit za mně naprosto neprofesionální přistup z narušením všech norm povýšeni hlasu od sestřičky .
Obracíme se na lékařskou komoru.