Samostatná ordinace PL - stomatologa

Samostatná ordinace PL - stomatologa
Bezručova 980, Kolín

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa Jiný

K panu Slavíkovi jsme chodili celá rodina. Vždy bez problémů, byl vždy milý. Preventivní prohlídky trvaly max 5 minut. Málokdy nám vrtal. Vždy jsme odcházeli spokojení, že máme zdravé zuby. Až jednou jsem musela akutně vyhledat zubní pohotovost, kde mne zaskočila otázka lékařky, kdy jsem byla naposledy u zubaře. Odpověděla jsem, že před dvěma měsíci, jsme byli celá rodina na preventivní prohlídce. Nedalo mi to, objednala jsem se na prohlídku k jinému lékaři a jeho ortel byl neúprosný - měla jsem cca 20 kazů. Následně změnili zubaře všichni ostatní členové naší rodiny a bohužel i oni měli mnoho kazů. Za poslední rok jsme utratili za zubaře desítky a desítky tisíc. Na peníze si nestěžuji, beru to tak, že u pana doktora Slavíka jsem nikdy nic neplatila a že naše zuby budou konečně zdravé a hezké. Pana doktora Slavíka nemohu v žádném případě doporučit!

Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa Jiný

Pan Slavík je velice milý a hodný.
Tím to bohužel končí. Kontrola provedena vždy do 5 minut. I přes mé neustálé upozorňování (zhruba 5 let), že si myslím, že mám kazy (na zubech viditelně byly, ovšem nejsem zubař a tak jsem panu Slavíkovi věřila) jsem byla přesvědčována, že mám zuby v pořádku.
Při akutní potíži se zubem (neřešený kaz) nejprve tvrdil, že je to odhalený krček a poté mi zub celý rozvrtal tak, že z něj prakticky nic nezbylo. Přes můj zákaz mi začal dělat kanálky. Důrazně jsem ho upozorňovala, že s kanálky si zajdu na specializovanou kliniku. Zub následně zavřel s tím, že je vše opraveno. Následovalo 14 dní hrůzy, kdy pan Slavík tvrdil, že je vše v pořádku a že to musím vydržet.
Toto byla poslední kapka, která mě vedla ke změně zubního lékaře. Bylo mi odhaleno celkem 20 kazů a to i v problémovém zubu, který měl být po jeho zásahu vyčištěn. Nejvíce rozšířeny byly ty co se ukrývaly pod bílou výplní od pana Slavíka. Kanálky udělány jen napůl a nechal mi tam ulomený kus nástroje - následkem byl rozsáhlý zánět. Oprava všech zubu mě stála 100 000 Kč s tím, že jsem málem přišla o zub, u kterého mi pan Slavík prováděl endodoncii (pokud se to v jeho provedení dá tak nazvat).

Pan Slavík mi důrazně nedoporučil docházet na dentální hygienu a odmítl řešit vytržení osmiček zubů. Byly viditelně zkažené, ale dle názoru pana Slavíka byly zdravé.
Bělení zubů (cena před 7 lety zhruba 4 000 Kč) - zhotovil formičky na domácí bělení zubů, které mi neseděly správně na zubech - odmítl opravit s tím, že to takhle stačí.

Doporučuji zvolit jiného lékaře.

Toto píšu s odstupem 1 roku, kdy u pana Slavíka už nejsem a mé zuby jsou již v pořádku. Stále jsem z jeho postupu velmi zklamaná. Bohužel i moji známí mají teď obdobné problémy se zuby a pan Slavík postupuje i u nich stejně špatně. Bohužel nikdo mi mou zkušenost nevěřil dokud si tím samým neprošel. Jen doufám, že kazy a všechny problémy se zuby opravdu nevidí. Kdyby je cíleně zatajoval, tak bych to brala jako ještě větší selhání.

Ještě jen dodám, že jsem na kontroly chodila pravidelně 2x za rok a aktivně jsem vyžadovala kontroly pomocí rtg. Bylo mi to úplně k ničemu.
Doufám, že si tohle pan Slavík přečte a zamyslí se nad svojí prací.

Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa Jiný

Pan doktor je velmi milý, ale to je opravdu vše. Celá léta co jsem k panu doktorovi docházela, jsem byla utvrzována v tom, že mé zuby jsou v pořádku. Občas nějaký ten kaz, jinak žádné větší problémy se nikdy neobjevily. Ten problém ale najednou přišel. Nesnesitelná bolest, kterou pan doktor nebyl schopen vyřešit. X návštěv do týdne s velmi velkou bolestí neřešil. Proto jsem vyhledala nového zubaře, který mi od bolesti pomohl. Bohužel mé zuby ale nebyly tak zdravé jak mi bývalý pan doktor tvrdil. Téměř pod každou plombou kaz, nebo zánět. Některé zuby nebylo možné už zachránit. Léčba, korunky a implantáty, které jsou opravdu nutné mě budou stát minimálně 80 000 Kč. Děkuji panu doktorovi, že ve svých 24 let musím řešit zubní implantáty a vydělávám pouze na zuby.

Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa Jiný

Pan zubař je moc příjemný a lidský, o tom žádná - ale celý život jsem si myslela, že mám zdravé zuby. Bohužel opak je pravdou. "zdravé zuby" jsem měla jenom proto, že s každou prohlídkou byl velmi rychle hotov, jenom mrknout a poťukat, místo kvalitní péče a pravidelných rentgenů. Jdu jinam, protože to, aby preventivní prohlídka trvala 5 minut, frk mrk všechno krásný a jiný zubař mi poté zjistil tři kazy, no tak to tedy ne. Možná by se mohl trochu více profesně vzdělávat a investovat do zlepšení vybavení. Sem už ani kdyby mi za to platili.

Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa

V pana zubare jsem po skoro 30 letech ztratila duveru. Je mily, to ano, ale diky nutnosti vyhledat pohotovost bylo zjisteno, ze muj stav zubu je katastrofalni. Kazy pod vsemi plombami od pana doktora, nedostatecne osetrene korenove kanalky a tudiz zanet kosti atp. Na preventivni prohlidky jsem po celou dobu chodila poctive 2x rocne a niceho si nevsiml. Jiny zubar s modernimi technologiemi vycislil napravu na temer 80 000 Kc, stale jsem z toho v soku. Kez by ostatni pacienti pana doktora nedopadli jako ja.

C
Umístění: jiné místo pohotovost Kolín

Dnes jsem byl na pohotovosti v Kolíně,službu měl pan doktor Roman Slavík. Děkuji panu doktorovi je úúúúúúžasný a bez bolestně mě vytrhl kořeny .Jste super moc děkuji,děkuji, děkuji

Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa

Pan doktor má skutečně velmi příjemný, lidský a klidný přístup k pacientovi, na zákroky pacienta připraví a vše vysvětlí. Vždy jsem k němu chodil rád, bez jakýchkoliv obav.
Po stránce odborné to však již tak dobré není. Je zde zřejmá absence moderních technologií i chyby v technologických postupech. Fotokompozitní výplně mají malou životnost, zřejmě vlivem chybného postupu tvorby v silné vrstvě vzniká pod plombou při vytvrzování malá dilatační mezera, kde se nutně časem vytvoří a pomalu postupuje kaz. Ošetření kořenových kanálků - vyplňuje pouze zastaralou technologií, jejich uzavření není hermetické, je to pak otevřená cesta bakteriím.
Prohlídku zubů rovněž nedělá řádně, vždy je velmi rychle hotov, v mém případě přehlédl 3 kazy (pod každou bílou plombou), které však byly vizuálně dobře zřejmé jak mi můj nynější zubař ukázal kamerou a nechápal, jak bylo možné je přehlédnout (návštěva po dvou týdnech po návštěvě MUDr. Slavíka). Mrzí mě, že toto musím psát, neboť lidským přístupem neznám lepšího lékaře. Možná, že si toto hodnocení pan doktor přečte a pomůže mu to k profesnímu posunu. Může začít třeba nákupem kvalitních lupových brýlí.

Také už od mala a vždy v pořádku :-). Ochotná sestřička a velmi dobrý zubař, kombinace k nezaplacení a málo vídaná.

Naprosto úžasný a jedinečný zubař, milý, vždy všechno vysvětlí. Injekci dává bez problémů. Sestřička je také perfektní. Dal mi do kupy zuby po předchozích zubařích a jeho citlivý přístup mě zbavil strachu ze zubařů.

výborný zubař už od první návštěvy, kdy u něj děti byly. velmi trpělivý a lidský přístup, pokaždé se k němu "těší"!