Přijímám: dospělí

Fotokompozitní výplň

Komplikovaná extrakce zubu moudrosti

Nejčastěji hledané služby

Stomatologická klinika Magic Smile

2011 : Absolvoval Užhorodské národní univerzitu. Získal úplné vysokoškolské vzdělání v oboru Stomatologie (přidělena kvalifikace stomatologa)
S...

Léčené nemoci

• Bolesti zubů
  • Zubní kaz
  • Zubní kámen
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile fotokompozitní výplň

Jsem moc spokojený s p.doktorem.Napřed jsem řešil akutní problém a teď jsem se zaregistroval a budu chodit dále

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile zubní chirurgie

Po neúspěšných pokusech s několika zubními lékaři v Praze jsem se na doporučení mé známé dostal do kliniky Magic Smile. Musím předeslat, že mám dlouholeté osobní zkušenosti se stomatologickou péčí ve Švédsku a ve Švýcarsku. Nakonec jsem měl štěstí. Na klinice Magic Smile se mě ujal pan doktor Paleshnyk a dostal jsem péči, která se ne jenom vyrovnala mé předešlé zahraniční, ale v mnoha směrech ji i převyšovala. Pan doktor provádí práci s profesionální jistotou, s klidem a nikdy nespěchá. Máme skvělou komunikaci a na veškerých úkonech se spolu domluvíme. Můj názor zveřejňuji po čtyřměsíčním intenzívním ošetření. Jsem nadmíru spokojený.

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile Běžný termín

Velmi šetrný a pečlivý přístup, poprvé jsem se u zubaře nebála a dá se říct, že jsem si i docela při ošetření odpočinula, to se mi nikdy u zubaře nestalo, milý, ochotný pan doktor, též i setřička velmi příjemná, jistě se ráda vrátím a doporučuji tuto kliniku.

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile extrakce stálého zubu

Pan doktor byl naprosto úžasný. Měsíc mě hrozně bolela stolička, moje zubařka ze dne na den přerušila praxi a já začala obvolávat zubaře. 70% zubařů mě i přes akutní bolest odmítlo, 29% mi nabízelo termíny od půlky února a až klinika MagicSmile na Karláku mi nabídla termín hned na druhý den. ( a ano..na pohotovosti jsem byla ve Spálený, kde jsem se dostala pod ruku "zubařky" Peškový..a ani nechci psát,co tam se mnou vyváděla..nikdy víc!).
Přijal mě Dr.Paleshnyk a pomohl mi. Zub bezbolestně vytrhl a ošetřil. Byl laskavý a moc šikovný. Tímto ještě jednou moc děkuju. Víc takových!

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile fotokompozitní výplň

Díky panu doktorovi ze mě odpadla panická hrůza že zubaře. Přístup je přátelský, milý. Pan doktor je pečlivý, vysvětlí postup, ošetření je bezbolestné (podstoupila jsem vrtání hlubokých zubních kazů a extrakci osmičky, která byla vytržena za několik sekund). Pan doktor je velmi ochotný a můžu se na něj obrátit s konzultaci v případě pochybnosti s hojení apod. Zubař byl pro mě doposud velkým strašákem a urputně jsem se mu vyhýbal, díky péči pana doktora a personálu jsem se bát přestala a budoucí návštěvy mi už problémy dělat nebudou.

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile Důvodem byl pan doktor

Maximálne doporučuji, jenom jedna chybyčka krásy. Pan doktor mění často zaměstnavatele a tak přicházím o svého zubaře už po druhé...(po prvé jsem ho vypátral) :(
Takových žubařů je jako šafránu.
Kdyby náhodou pan doktor prozradil kam se schoval, rád ho znovu navštívím v na nové klinice.

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile

Velmi doporučuji, přestala jsem se bát zubaře. Používané metody jsou zcela odlišné od všech předchozích zubařů, kam jsem chodila. Moderní přístup.

Výborný doktor. Můj strach potlačoval, semtam prohodil vtípek, dokonce mi utíral i pot z čela :) velmi pozitivní a klidný člověk. Po dvou bezbolestných zákrocích jsem velice spokojena. Doporučuji, hlavně pro bojácné.

Za mě nejlepší zubař co jsem navštívila, citlivý a milý přístup, vše bezbolestné a bez komplikací, vždy odcházím s úsměvem a dobrou náladou a to mám ze zubařů panickou hrůzu :)

Vřele doporučuji. Trhani bolaveho zubu poprvé v životě bez bolesti. Řekla jsem si i o injekci a vpich jsem skoro necítila. Pan doktor je velice mily. Mam strach ze zubařů a ted mam poprvé důvěru, příští týden se tam chystám znovu a uz alespoň tolik nepanikařím.