Smilecentrum Vinohrady

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Přijímám: dospělí

Ošetření zubního kazu

Parodontologické konzultace

Nejčastěji hledané služby

Smilecentrum Vinohrady

Prosíme Vás, zavolejte si pro svůj termín přímo do ordinace, mnohdy se může jednat o ošetření, jenž vyžaduje jinou časovou náročnost. Děkuji
...

Léčené nemoci

• Paradentóza
  • Zubní kaz
  • Protetické náhrady
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Pan doktor Kadlec je skvělý! opravdu muž na svém místě, který navíc dokáže vytvořit takovou atmosféru, že skoro zapomenete, že jste u zubaře :D rozhodně doporučuji, je to profík!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Sice jsem u pana zubaře zářím měla jen vstupní vyšetření ale byl příjemný ze i když me čekají 4vetsi a par menších zákroku tak se zářím vůbec nebojím!

S ošetřením pana doktora jsem absolutmě spokojen. Postupně u mne odbourává v dětství získanou fobii ze zubařů :-).

Z vlastní zkušenosti mohu Romana Kadlece doporučit! Chodíme s celou rodinou už roky, nejen, že je skvělý k dětem (což se nám opravdu nikde předtím nestalo a naše děti ho milují), ale vždy dobře poradí a hlavně mu jde o to, aby zachránil zuby v přírodní podobě, to hodně cením, protože každý jiný by mi byl býval před pár lety navrtal mnoho implantátů a inkasoval nemalou částku a doktor Kadlec mi velmi pomohl. (byť implantát tedy mám, nakonec jeden a ani o něm nevím). Kdo hledáte dobrého zubaře, pak věřte, že jste právě našli. Dita Škramovská s rodinou

Byla jsem u pana doktora na fasetách a jsem fakt nadšená. Dlouho jsem o tom uvažovala, ale vadilo mi, že se musí zuby obrousit, což u něj nemusí být. vypadá to skvěle. Sice jsem byla v začátku překvapená, jak moc je pan doktor pedant na zubní hygienu, ale chápu proč. I můj muž si nemůže vynachválit a ani děti bych do jiných rukou nesvěřila! Jsme rádi, že jste zpět v Praze! Vaše věrná klientka Andrea Velecká s rodinou

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, je pravda, že elektrický zubní kartáček výrazně poškozuje dáseň a sklovinu? V případě, že ano, jak ho tedy správně používat, aby to požkození bylo co nejmenší? Každý tvrdí něco jiného, tak bych v tom rád měl jasno. Děkuji za odpověď.

Dobry den, el. zubni kartacek sklovinu neposkodi. Je to mylne tvrzeni. Mysleny jsou krckove defekty, ktere vznikaji tesne pod ukoncenim skloviny a kde zacina mekkci cast zubni tkane. Dasne tez neposkodi, pokud nepouzivate ultra tvrdy nasadec. Dulezite jsou co nejmekkci kartacky, drzet je priblizne 45 stupnu k zubu a ne abrazivni pasty.

lékař Roman Kadlec