Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Klobouk dolů. Lepšího neurologa neznám. Vyslechne Vás a snaží se Vám opravdu pomoct. Odcházím s pocitem, že jsem byl dobře ošetřen.

Umístění: Ordinace akutní bolesti nohou

U pana doktora byl můj přítel a přál si přidat velmi příznivý komentář :
Ten chlap je opravdový borec ! Po první návštěvě jako laik a "jen pacient" neumím posoudit odbornost pana doktora. Ale způsob jeho vyšetření a komunikace s ním mne nenechává na pochybách, že jsem se svěřil v ruce toho pravého. Nejen, že jsem odcházel s pocitem, že jsem byl skutečně vyšetřen. Ale pan doktor je z těch, se kterými lze komunikovat, ptát se i říci svůj názor, aniž by vás okamžitě setřel s tím, že doktor je tam přece on. On vás poslouchá. Nebyl-li by tam člověk pro zdravotní problémy, byla by radost strávit v ordinaci s doktorem Francem pár minut. V mém případě spíše pár desítek minut. Protože jsem rozhodně neměl pocit, že jsem ve velkovýrobně nemocných a každý z nás má dopředu dán svůj čas. Naopak, ve chvíli, kdy jsem byl v ordinaci, jsem věděl, že jeho čas je můj a že tam budu tak dlouho, jak dlouho bude potřebovat mne vyšetřovat. Nemluvě o tom, že mne pan doktor v průběhu mé návštěvy ordinace po vyšetření sám objednal na 2 další specializovaná vyšetření. Prostě full service ! Vycházeje z faktu, že jsem se nedokázal nikde jinde při sílících problémech objednat dříve, než za 3 měsíce a v čekárně pana doktora France jsem si to za 2 hodiny bez objednání "vyseděl" a odcházel jsem skutečně s pocitem, že doktor přesně věděl, co dělá a navíc komunikace s ním byla úplně v pohodě a příjemná, nemohu, než hodnotit hodnocením nejvyšším. A dodat - klobouk dolů, pane doktore, hluboký obdiv a poděkování, ať vám to tak vydrží věčně ! A sestřička, ta je taky úplně v klidu. Víte, pokud chcete začít komunikací přetahováním o to, zda má či nemá právo na vaši občanku, začněte. Ale pak se nemůžete divit. Já osobně nepochybuji o tom, že i kdyby na ni nárok nakrásně neměla, určitě ji nechce pro to, aby ona či doktor zneužívali naše osobní data. Na e-shopech je ochotně vypisujeme kdo ví komu a tady budeme dělat problémy ? Stojí to za to ? Zvažte.

Roman

P.S. dnes jsem byl v ordinaci pana doktora France vůbec prvně. Raději jsem nečekal nic. A dopadlo to tak, že sem přijdu vždycky rád. No, rád ... kdo chodí rád po doktorech, že ?

Pan Franc je skvělý lékař i v osobním životě je to skvělý člověk se zlatým srdíčkem....kéž by bylo více takových lékařů

Dobry den je to katastrofa .Franc mozna dobry doktor je ,ale take jak kdy .Memu manzelovi nepomohl vubec .Obstriky .,prasky od bolesti nic tak az ve Frydku mu pomohla pani doktorka akupunkturou.Sestra to je opravdu falesna megera ,ktera dela naschvaly lidem vyzouvat se to jsem opravdu jeste nikde nezazila u lekare a chce po vas obcanku ,coz take nema pravo chtit akorat depta lidi .Takze nikdy vice .Zdrave lidi berou prednostne a nemocne co tam zvraci v cekarne nechaji sedet a pak jim rekne vy nejste nas pacient my vas nevezmeme.Takze katastrofa .Pane Franci uz otevrete poradne oci a tu psychicky labilni sestru vyhodte mate opravdu na lepsi

Pana doktora mohu doporučit, je to nejlepší neurolog, jakého jsem poznal. Je profesionál a hlavně má k pacientům vstřícný a lidský přístup, což se o mnoha doktorech říct nedá. Neměnil bych a nelituju, že k němu musím dojíždět relativně daleko, určitě to za to stojí. Co se týče setry, nemám výhrady, je fajn.
Spousta lidí remcá, že čekací doba je dlouhá, ale to je důkazem toho, že ordinace pana doktora France je v Hranicích nejlepší ve svém oboru, takže čekání vidím jako daň za kvalitu. A nebo funguje objednat se, dělám to tak a nečekám více jak 30min.

Bezva doktor, prima přístup, odbornost na nejvyšší úrovni, doporučuji všem, čekat na vyšetřenéí stojí za to.

Pan doktor je svým přístupem k pacientovi nejlepší lékař jaký mne kdy ošetřoval, ale jeho návštěva byla bohužel jinak docela hrůza kvůli dlouhému čekání a navíc sestra bere některé pacienty přednostně i bez objednání. K tomu mi bylo krajně nepříjemné jak se mě netaktně vyptávala na moje potíže a celá čekárna přitom špicovala uši.

Doktor výborný, sestra "bez komentáře"

užasný člověk a sqelí doktor :) jeden z nejlepších lidí jakého znám :) jeho lekářské znalosti jsou uchvacující, ke svým pacientům se chová slušně a snaží se jim ze všech sil pomoct a má úžasný smysl pro humor :)

Pana doktora mohu jen doporučit. Měl jsem obrosvké bolesti hlavy, se kterými mi pomohl. Nevěděl jsem si už rady, takže jsem jej navštívil, což bylo to nejlepší, co jsem mohl udělat. Obrovská kapacita.