Centrum lékařské péče
Vránova 172, Brno

Umístění: Centrum lékařské péče Jiný

Pan doktor je neobycejne peclivy, dusledny a trpelivy. Jsem v jeho peci od roku 2017 se slozitou kombinaci zdravotnich problemu, a vzdycky me vyslechne a neopomene zadne vysetreni. Jsem rada, ze jsem si ho vybrala.

Umístění: Centrum lékařské péče Jiný

Pak doktor Fajkus je opravdu báječný. Jeho přístup je trpělivý a lidský, vždycky u něj máte jistotu, že vás vyslechne, bude se snažit najít tu nejšetrnější možnou léčbu a nic nezanedbá. Ano, je možné, že si počkáte trochu déle, ale v ordinaci pak ten čas navíc také oceníte.
(a mladá slečna setřička je skutečný anděl)

Umístění: Centrum lékařské péče Různé zdravotní problémy v průběhu 20 let, od očkováni a nahlazení, po vážné akutní potíže

Dobrý den, jsme s manželem v péči pana doktora Fajkuse přes 20 let a velice si ho vážíme. Pan doktor je ve své praxi pečlivý, systematický a vždy poskytuje maximum pozornosti, jak vážným zdravotním problémům, tak i zdanlivě drobným potížím. Panu doktoru Fajkusovi bezvýhradně důvěřuji a chovám k němu obrovskou úctu.

Výborný pan doktor, i když jeho time management je takový, jak uvádí ve svém příspěvku Lenka, ráda si počkám a mám tak naprosto kompletní péči s návaznou péčí specializovaných lékařů.

Vynikající lékař typu jaké znám z mladších let. Vždy se dopátráme příčiny nemoci, nic nezanedbá a je velice , velice pečlivý.

Pan doktor nic nezanedbá, ale jeho time management je hrozný (klidně čekáte 4 hodiny ačkoliv před vámi jsou jen 2 pacienti). Hrozně mu všechno trvá - když předepisuje recept, tak ten název 9x překontroluje....a tohle není příklad ale 2 zkušenosti....je to až komické a zpochybňuje to jeho schopnosti.
Ale jinak je to dobrý doktor, škoda že má tak děsnou sestru.
Sestra naprosto bojkotuje něco jako "lékařské tajemství"...klidně do ordinace pustí dalšího člověka, který je na řadě za vámi a on si, chtě nechtě, vyslechne vaši anamnézu....

Výborný lékař, který má skutečný zájem o pacienta a jak už bylo zmíněno, klidně Vás pošle za dalšími odborníky pro jistotu. Nic nezanedbá. Výborné.

Vynikající lékař.

Pan doktor je mimo jiné i skvělý básník!

Velmi srdečný a starostlivý pan doktor