Opavská 6116/15, Ostrava

Prosím vážené pacientky, aby se objednávali ne dřív, než týden předem.
Děkuji za pochopení.

• gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků

• Čeština

Umístění: Gynmater s.r.o., gynekologie antikoncepce

Byla jsem velmi zklamaná přístupem tohoto gynekologa. Bez jakýchkoli jaterních testů mi nasadil hormonální antikoncepci, která mi způsobila vážné problémy včetně úzkosti. Po čtyřech letech jsem se sama rozhodla antikoncepci vysadit - začaly mi šíleně vypadávat vlasy, zhoršila se mi pleť. Rodiče si mysleli, že na něčem jedu... Z menstruace se stal horor krvavého vodopádu. I po 3 a půl letech očisty mé tělo stále není schopno normálně fungovat - trpím šílenými PMS, které připomínají stav jako při onemocnění covid-19. Neskutečně mě bolí hlava, záda, břicho, a průběh menstruace se nijak nezměnil. Když jsem tuto situaci konzultovala s doktorem, navrhl opětovné nasazení hormonální antikoncepce. Když jsem se zeptala, zda to myslí vážně, už na to nic neřekl. Celkově nedoporučuji tohoto gynekologa, který nebere v potaz individuální potřeby svých pacientek a nepřihlíží k jejich zdravotním obtížím.

Umístění: Gynmater s.r.o., gynekologie antikoncepce

Dobrá práce lékaře. Vyhovuje mi, že to netrvá koc dlouho a pak doktor a sestřička jsou velmi příjemní.

Umístění: Gynmater s.r.o., gynekologie Jiný

Božský přístup pana doktora (a děkuji za něj)!
Sestřičky jsou fantastické! Návštěva ordinace nezačíná a nekončí větou jen "Dobrý den a Nashledanou".
Vždy jsem se setkala s lidským a milým přístupem, i v okamžiku, kdy jsem uvízla v zácpě a pán doktor se sestřičkou čekali na mě jako na poslední pacientku.
Já osobně jsem vděčná.

Umístění: Gynmater s.r.o., gynekologie Běžný termín

Naprostá a dlouholetá spokojenost. Vytknout nelze absolutně nic. Mohu pouze, a ráda, doporučit. Děkuji.

Umístění: Gynmater s.r.o., gynekologie Běžný termín

Děkuji za péči pane doktore, jste vynikají odborník. Mohu doporučit všem ženám, které hledají nového gynekologa.

Umístění: Gynmater s.r.o., gynekologie Běžný termín

Velice příjemný pan doktor i sestřička. Ochotnost, dochvilnost a vřelá péče s jednáním. Velice děkuji

Umístění: Gynmater s.r.o., gynekologie Běžný termín

Žádný problém. Sympatická sestřička a pan doktor profesionální. Mé dotazy byly vždy ochotně zodpovězeny.

Pan doktor udělal zázrak. Je to kouzelnik. Na svůj porod nikdy nezapomenu. Jsem mu vděčná za to, že nás miminko se narodilo bez komplikací, přírodní cestou. Pan doktor je kouzelník. Vše krásné vysvětlil. Je empatický milý, vstřícný. Starostlivý. Nikdy nezapomenu a moc děkuji! Jste kouzelník .. děkujeme. Porod byl úžasný!!!

Umístění: Gynmater s.r.o., gynekologie Běžný termín

V rámci toho, že už nejsem v plodném věku, a nemám žádné potíže, absolutně mi stačí. Vyhovuje 100 procentně. Vysvětlil, co jsem potřebovala (dokonce i v procentech pravděpodobnosti). Zcela mi vyhovuje. Stačí mi, když se doktor nechová povýšeně, a v tomhle je pan doktor v pohodě. Takže za mě nejvyšší hodnocení, lékař hodný k doporučení ( minimálně za mou věkovou kategorii, těsně před přechodem).

Umístění: jiné místo

Pana doktora mohu jen doporucit. Po predesle zkusenosti s gynekology mu nemohu nic vytknout. Je peclivy, vysetreni byvaji rychle, bezbolestne a uplne. Az pan doktor objevil pricinu mych problemu a navrhl lecbu. Je mily, ochotne vse vysvetli a poradi. V cekarne ani dlouho necekam, vetsinou me bere na cas. Sestricka je fajn, injekce i odber krve jsem temer necitila. Za me 100%!

Prosím vážené pacientky, aby se objednávali ne dřív, než týden předem.
Děkuji za pochopení.

Mudr. Richard Spousta.