Urologická ordinace
Stamicova 21, Praha

Urologická ordinace
K Stavebninám 16, Praha

Umístění: Urologická ordinace Jiný

Pan doktor je odborník a velice milý, sestřička také. Příjemné prostředí.

Umístění: Urologická ordinace Jiný

Naprostá spokojenost, z hlediska českého zdravotnictví téměř nevídaný přístup k pacientovi. Byl jsem vyslechnut, dostal jsem ultrazvuk a další vyšetření na místě, aniž bych musel čekat týdny, byl jsem informován (s důkazy!) o pravděpodobných příčinách mého problému a dalších krocích k jeho vyléčení a dostal jsem předpis na léky bez zbytečné návštěvy mého praktika, který mi asi ani nevěřil, že mám nějaké urologické problémy jen proto, že testy byly dobré. Kéž by všichni lékaři byli jako pan doktor Sabra. Sestřička byla také velmi profesionální a empatická.

Umístění: Poliklinika DAM s.r.o. Jiný

Velmi příjemný doktor a taky sestra! Měla jsem akutní případ a i dokonce nechtěli mi vzít v nemocnici s doporučením od praktického lékaře. Šla jsem rovnou osobně do ordinace a milá sestra přijala mě. Takže jen doporučuji! Pan doktor je velmi šikovný!

Umístění: Poliklinika DAM s.r.o. Jiný

Trochu si myslím , že si pan doktor vybírá pacienty . Nejdříve mi bylo sděleno , že bere jen akutní případy jinak má volno až za 6 měsíců , po té co se dozvěděl , že mi jde o život , řekl že nebere a když tak za půl roku . Jsem pacientem pana Sabry již 30 let a toto mě velmi znepokojilo a proto nedoporučuji ! Sestry porušují GDPR a chtějí po Vás informace jako by byly lékařky . Neochota pomoc .

Umístění: Urologická ordinace Jiný

Pan doktor je špičkový odborník ve svém oboru. Navíc je velmi empatický a má velmi příjemné chování. Jeho pečlivost a důslednost zásadním způsobem přispěly k záchraně mé ledviny. Děkuji.

Umístění: Poliklinika DAM s.r.o. Jiný

Pan doktor mi svojí "léčbou" akutně zvětšené prostaty tak rozhodil zdraví, že jsem se pak cca 3/4 roku dával do kupy s pomocí jiného urologa. Bez odběru vzorků na zjištění co akutní problém s prostatou způsobilo mi nasadil silná antibiotika. Když Atb zabrala jen částečně, začal teprve realizovat odběry, kterými ale již přirozeně nic nezjistil. Následně prohlásil že když v analýzách nevyšel žádný patogen tak není co léčit a s bolavou a zvětšenou prostatou mě poslal domů.

Umístění: Poliklinika DAM s.r.o. potíže s prostatou

Po všech stránkách vynikající urolog. Příjemný při vyšetření. Zachránil mě od operace, o které tvrdili jiní, že je naprosto nezbytná. Můj stav se zlepšil a potíže úplně zmizely. Přesto jsem zván na pravidelné kontroly. Vždy se na ně těším. Pan doktor je velmi vzdělaný se širokým obzorem; nejen jako lékař.

Musím se přidat k řadě spokojených pacientů. Při první návštěvě jsem měla trochu obavy. Objednací systém moc nefunguje, v čekárně na studené chodbě polikliniky DAM jsem čekala hodinu. Vše bylo odpuštěno, když jsem vstoupila do ordinace - pan doktor i sestřička byli tak milí, až jsem neměla slov. S tak vřelým přijetím jsem se u doktora ještě nesetkala. Navíc je vidět, že pan doktor opravdu má zájem řešit Váš problém a stále se vzdělává. Určitě doporučuji.

Moc hodny doktor, opravdu vse vysvetli a na kazdou otazku odpovi.Mam vyborne zkusenosti, v cekarne se dele ceka,nejdete nikdy v presnou hodinu,ale o to se vam doktor venuje..za me ANO..

Šla jsem k panu doktorovi na základě výborných referencí a ty se mi potvrdily. Je příjemný, srozumitelně vysvětlí problém, navrhne šetrné řešení. Prostředí ordinace i čekárny na Suchdole je moderní, jednání pana doktora i sestřičky vlídné a profesionální.