přijímá nové pacienty

Odhadovaná doba odpovědi:

Hotovost

1 100 Kč

2 000 Kč

Psychologické služby nabízím formou poradenství a psychoterapie. Poskytuji individuální, párové a rodinné sezení.
CO NABÍZÍM:
- k...

Léčené nemoci

Ukončené školy

• 1985 – jednooborová psychologie FF UK , Praha
  • 1987- rigorózní zkouška FF UK Praha ( PhDr.)

Ceny ZnamyLekar.cz

• psychoterapie
  • psychoterapie

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Slovenština,
  • Angličtina

Umístění: Ordinace Individuální konzultace (60 min.)

K paní doktorce jsem pravidelně docházela necelý rok. Byla jsem velmi spokojená s krátkou čekací lhůtou na první sezení a vždy jsme se bez problému domluvily na dalším sezení. Paní doktorce jsem velmi vděčná za její přístup, otevřenost. Velmi mi pomohla v životní etapě, kdy jsem nevěděla kudy kam a teď vím, kam směřovat dál. V případě nutnosti pomoci v budoucnu bych se na paní doktorku opět obrátila.

Umístění: Ordinace Individuální konzultace (60 min.)

Paní doktorka je zcela jistě člověk na svém místě. Je velmi empatická, naslouchá a umí citlivě navést k řešení / vyjádření problému. Cílem mé prvotní návštěvy byly úzkostné stavy, paní doktorka mi ale pomohla celkově s dalšími spojenými problémy a seberealizací.
Zajímá se o příčiny a kontext, umí podpořit ale zároveň i citlivě nabídnout jiný úhel pohledu. Svou práci dělá velmi pečlivě a profesionálně. Tedy já mohu paní terapeutku jen doporučit a jsem moc ráda že jsem našla terapii která mi sedí.
Moc děkuji

Umístění: Ordinace Individuální konzultace (60 min.)

Pani doktorka mi pomohla jak s uklidnenim ve stresovych situacich skrze relaxacni techniky, tak diky velmi otevrene a dobre cilene psychoterapii. V prubehu terapeutickych sezeni jsme dosahli zasadniho pokroku v reseni traumat z minulosti a vyrovnani se s nimi. Diky flexibilite pani doktorky navic nebylo nutne dlouho cekat na dalsi sezeni a pokrok tak prichazel rychle. Moc pani doktorce dekuji.

Umístění: Ordinace Individuální konzultace (60 min.)

Děkuji vám z celého srdce za vaši pomoc.
Vaše profesionalita ale také empatie a zkušenost mě osobně pomohla k nalezení sebe sama. Díky Vám jsem pochopila že jsem na některé věci měla nepřiměřený názor a že jsem viděla problém tam kde nebyl. Naučila jste mě se dívat na věci bez emocí a to mě posunulo na tu správnou cestu.
Velmi si vás vážím
Dana

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je naprosto skvělá! S její pomoci jsem si pochopila hodně věci o sobě a se naučila kontrolovat své pocty a slyšet sebe.
Děkuji moc krát za tu pomoc, kterou jsem obdržela!

Umístění: Ordinace Individuální konzultace (60 min.)

U paní psycholožky jsem telrvé po druhé a vždy mi poradila a nabídla několik možnosti. S její pomoci jsem spokojena.

Umístění: Ordinace Individuální konzultace (60 min.)

Pani doktorka je skvela v tom co dela . Na první sezeni jsem jela se znacnou mirou skepse a z donuceni mych pratel . Postupne jsem ji zacala duverovat a ona mi moc pomohla. Je moc empatická, umí naslouchat a velice citlive situaci zhodnotit a poradit. Mohu jenom doporucit ..

Umístění: Ordinace Individuální konzultace (60 min.)

schůzka několikrát posunutá ze strany paní psycholožky, při samotném sezení jsem si přišla souzená ve špatném slova smyslu, odešla jsem pouze s doporučením, ať si přečtu knihu

Umístění: Ordinace Individuální konzultace (60 min.)

Paní doktorka mi velmi pomohla. Byla empatická a neváhala přetáhnout domluvené trvání konzultace. Nemohu než doporučit.

Umístění: Ordinace

Paní doktorka mi pomáhá v nelehké životní situaci. Je vnímavá a dokáže na situaci nadnést nový úhel pohledu.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Je mi 19 let a trpím sociální fobií. Pořád jsem si myslela, že se to zlepší, ale spíš se to zhoršuje. Mám strach jenom třeba při čtení referátu, bojím se i jíst před lidma. Kvůli tomu problému moc kamarádů nemám, přitom mám lidi ráda. Chtěla bych být jako ostatní, příjde mi směšné mít z strach z takových běžných situací. Jsem v maturitním ročníku a bojím se, že neudělám maturitu, protože budu mít takový stres, že nebudu moc cokoliv říct. Už mě nebaví spíše život přežívat.
Děkuji moc za vaši odpověd.
Přeji,hezký den.

Dobrý den, vážím si Vaší otevřenosti. V mém doporučení se budu jen opakovat - domnívám se, že je na místě vyhledat odborníka (psychoterapeuta) a zahájit systematickou individuální terapii.Věřím, že s odborným doprovodem problém zvládnete. Chci Vás ujistit, že nejste sama - s takovými potížemi se klienti obracejí častokrát.
Přeji Vám hodně sil a držím palce. Renata Mimochodková

PhDr. Renata Mimochodková

hledám v Praze, ideálně okolí Prahy 4., pomoc psychologa, ke kterému bych se dostala na invalidním vozíku tzn. potřebuji bezbarierový přístup bez schodů s minimální šířkou všech dveří 70 a více cm. Prosím o radu, kam bych se mohla dostat. Předem mockrát děkuji za rady! M.

sedím v Ženských domovech na Praze 5 (Ostrovského ul.) kde máte zajištěný bezbariérový vchod a výtah. Možnost parkování je na menším parkovišti v Radlické ulici.
Budu se těšit na případnou návštěvu.
S pozdravem Mimochodková Renata