K nemocnici 1904, Kladno, Kladno

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

• psychoterapie
  • klinická psychologie

Výborná psycholožka, vždy od ní jedu skvěle naladěná, děkuji paní doktorko, velmi mi pomohla v životních rozhodnutích. Doporučuji!!!!

Skvělá a velice schopná psycholožka. Mnohokrát mi pomohla jak s mými partnerskými problémy, tak s rozvojem vědomí. Moc doporučuji!

Paní PhDr Luxová je skvělá, pomohla mi když jsem to nejvíce potřebovala. Moc jí děkuji a všem jí doporučuji!!! :-)

Paní doktorku mohu jen doporučit.I po letech,kdy jsem potřebovala a potřebuji její pomoc,opět dokázala,svým profesionálním a laskavým způsobem,že je odbornicí na pravém místě.
Děkuji,že JSTE !

Výborná neurologožka

77 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, bude mi 17 let, a myslím, že jsem na svůj věk psychicky o moc citlivější, než bych měl být. Abych to upřesnil, jedná se zejména o lásku a její prožívání. Např. jsem se zamiloval, a i když vím, že objektivně to moc řeším a prožívám.. nedokážu se toho zbavit a akorát mě to přivádí do depresí.
Abych položil svůj dotaz... teď mi nejde o psychiku, ale chtěl jsem se zeptat, jestli tenhle problém “moc lásky” nelze řešit fyzickou změnou čehosi ( prášky.. cokoli), protože si nemyslím, že by se jednalo čistě o můj špatný přístup, ale moje tělo možná vážně vytváří více hormonů (netuším jakých.. nejsem doktor :D ) než by mělo.
Doufám že můj dotaz dává alespoň trochu smysl a díky za odpovědi .

Láska prostě bolí :-)...a doporučuji si zajít popovídat za psychologem....Většinou se pak uleví...Držím palce :-)!!

PhDr. Renata Luxová

Dobrý den mám takový dotaz. Ve škole si všichni myslí že jsem zamilovana do našho mistra odborného vycviku.
Jenže ja vím že má svou rodinu přitelkyni a nikdy bych se do něho zamilovala a tohle když jsem všem řekla i jemu přimo do oči tak mi nevěří. Tak nevim co mám dělat.

Důležité je, co Vy chcete, co Vy si myslíte...a co říkají ostatní, to Vám přeci může být jedno? V životě je to často tak, že nás druzí chtějí přesvědčit o jejich pravdě, ale to, ve svém důsledku, není pro nás dobré. Je to totiž jejich pravda, ale ne naše. Dělejte a myslete si, co chcete...a neste za to pak svoji odpovědnost :-)...Tak to dělají dospělí lidé :-).

PhDr. Renata Luxová