MUDr. Renáta Holbová (roz. Hynčicová)

Zubař Více

Opava 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
Nám. Republiky 1, Opava

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

K paní doktorce chodím od začátku její praxe v Opavě. Rychle, pečlivě a bezbolestně mi teď vyřešila problém s jedničkou - zubem, který byl po úraze z dětství poškozený a teď začal dělat problémy. Se sestřičkou jsou skvělý tým! Velice oběma děkuji.

Paní doktorka Holubová,Hynčicová.
Je profesionál všech profesionálů.
Pracuje cíleně,přesně,bezbolestně.Je obrovsky lidská,citlivá a laskavá.
Za mích 58 let jsem nepoznal kvalitnějšího zubaře.Vše je na 1***.
S velikou úctou k paní Doktorce Holubové,Hynčicové.
Zdeněk Borůvka

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

V péči paní doktorky a jejího týmu je celá naše rodina od začátku její praxe v Opavě. Oceňujeme nejen její odbornost a profesionalitu, ale také empatii, lidský a vstřícný přístup ke každému pacientovi.
Jsme v nejlepších rukou a děkujeme paní doktorce za nepochybně nadstandardní zubní servis.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Paní doktorka Renata Holbová má velmi vstřícný a profesionální přístup. Mám perfektně opravené zuby

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

chci velmi poděkovat za neobyčejný dar,který představuje dokonalé spojení naprosté profesionality, citlivosti lidskosti a empatie, kterou paní doktorka spojuje osobností, Je špičkovou lékařkou jejíž zákroky jsou prováděny s velikou péčí a precizností. Díky této péči v mém pokročilém věku důchodkyně mám chrup v pořádku. Moc děkuji a vřele doporučuji aděkuji za takovou zkušenost zejména v dnešní nelehké době.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Pani doktorka je pro mě dar z nebes.Je vysoce profesionální ve svém oboru, používá moderní účinné metody, které jsou zároveň velmi šetrné k lidskému organismu, což se bohužel o mnohých jiných pracovištích říct nedá. Velmi se mi líbí její celostní přístup k člověku a schopnost i ochota poradit. Já jako člověk, který si se zuby prošel peklem a to hlavně v období těhotenství, jsem paní doktorce vděčná za její trpělivost, velkou zručnost, rychlost, citlivost a lidský přístup. Velmi bych si přála lékaře podobného ražení i v jiných oborech.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Paní doktorka je velmi kvalitní odbornice, která moc hezky pečuje o můj chrup. Neměnila bych. I sestřičku má moc šikovnou a milou. Poprvé v životě se k zubaři nebojím.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Paní doktorku již navštěvuji víc, než 7 let, když mi má lékařka odešla do penze. Jsem velmi vděčná za to, že mě neodmítla a měla ke mně vždy velmi laskavý a profesionální přístup. I když je velmi vytížena, vždy mi vše odborně vysvětlí, trpělivě naslouchá mým potížím a najde řešení léčby, které je na nejvyšší profesionální úrovni. Velice si vážím takových odborníků, jako je paní doktorka Holbová a kéž by takových lékařů bylo co nejvíc ! Nikdy bych neměnila !!!

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Zubní péče na vysoké úrovni. Paní doktorka je skutečný odborník, který se zajímá o pokrok v medicíně. Prováděné zákroky vždy ochotně vysvětlí. Veškeré problémy s mými zuby vždy odhalila zavčasu a efektivně je vyřešila. Její práce je jemná a precizní. Přístup je příjemný, profesionální a pohodový. Čekárna i ordinace jsou moderní a skvěle vybaveny, doba čekání je minimální - a když už, tak čekání zpříjemní krásné akvárium, na které se dobře dívá :) Vřele doporučuji jako zubní lékařku.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

K pani doktorce jsem chodila asi 10 let. Ze zacatku spokojenost. Pak, kdyz zacala byt na 2 ordinace sama, zacala byt velmi neochotna, arogantni. Preventivka hotova za 2 minutky i s pozdravem. Kdyz se mi konecne podarilo sehnat jineho zubare, tak mi nasel asi 10 mezizubnich kazu a jeden mrtvy zub. A to i presto, ze jsem na prevenci chodila pravidelne a nekolik let si stezovala na velmi citlive zuby, na ktere mi doporucila akorat elmex gel. Proto zubarku velmi nedoporucuji.