Fitarian.cz
Rohanské nábřeží 678/23, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily dietologů v okolí

Jsem nutriční terapeut a sportovní dietolog, masér, lektor TRX.
Vytvořím pro vás jídelníček, ale i komplexní stravovací plán na míru + a to je ...

Léčené nemoci

• Podváha, nadváha, obezita
  • Crohnova choroba, Ulcerova kolitida
  • Různé intolerance, potravinové alergie
Zobrazit všechny léčené nemoci

• nutriční terapeut

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Bc. Renata Daubnerová? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak velký je problém, když nedokážu pozřít kapsle s léky, sypu si jejich obsah do vody a poté je piju. Může to mýt nějaké vedlejší účinky nebo špatný nástup léků? Jedná se o spalovače (hubnutí). Děkuji za odpověď.

Přesně tak, paní Monika to vystihla krásně.Pokud můžete, dejte si raději před sportem silné presso a jděte na to. Ať se daří!

Bc. Renata Daubnerová

Dobrý den, je mi 24 let a uz dlouho se snažím zhubnout ale nedaří se to. Mám diabetes I. typu a kvůli moji váhy mám různé komplikace. Merim 164 cm a vazim 88 kg. Chci se zeptat na bandáž žaludku zda je pro mě vhodná a zda se na to hodím. Moc by jsem jj chtěla. Děkuji Kristýna

Dobrý den, je vám 24, opravdu doporučuji bandáž nedělat. Zajděte k ověřenému dietologovi a zařaďte sport na doporučení. Hodně stesti

Bc. Renata Daubnerová