Praktický lékař stomatolog
Jiřího z Poděbrad 937, Hronov

Kamarád byl u pani doktorky na čistění kanálku a amalganovou výplň.Platil 1000Kč.Doktorka to vysvětlila ,že má nové přístroje.Až pojedete s novým autobusem,tak se nedivte,že zaplatíte víc za jízdné.

Výborná paní doktorka, ale také výborná sestřička. Obě se perfektně doplňují. Prostředí i vybavení perfektní, podávané informace jsou stručné a pochopitelné i laikovi. Do ordinace chodí celá naše čtyřčlenná rodina již min.15 let. Doporučuji.

Velmi dobrá zubařka. Nikdy jsem s ní neměla problém. Platí ti, kteří nechodí na pravidelné konroly a přijdou jednou za 10 let. Jednou jsem dokonce čekala 30 minut, ačkoliv jsem byla objednaná a vše bylo zdarma, i když bych něco málo platila. je prostě super a velmi příjemná.

Nejlepší přístup, s jakým jsem se setkal. Precizní, ohleduplná. Není co dodat.

Nejlepší zubařka, jakou jsem kdy měl. A to se zubaře bojím jak čert kříže. Ovšem ona je nepřekonatelná. Co se týče ceny, není nejlevnější, to přiznávám, ale za kvalitu se vždycky platilo a platit bude.

K této paní doktorce chodím již cca 8 let a vždy jsem byl na 100 % spokojen. Jednoznačně nejlepší zubař, jakého jsem kdy měl. Má velmi moderní přístroje, zákroky jsou prakticky bezbolestné. (Když si vzpomenu, jak jsem se dříve v některých zubních ordinacích svíjel v křesle, když si vzpomenu na ty "ordinační zápachy" jako někde v pitevně, tak mi dodnes běhá mráz po zádech :-)
Samozřejmě je paní doktorka také vstřícná a ochotná, vše dokáže i laikovi jasně vysvětlit.
Co se týče výše plateb - ano, v této ordinaci se platí, nicméně prakticky vždy se mě lékařka zeptá, zda chci materiál hrazený VZP nebo jiný.

Dobrá lékařka, ale velmi drahá.

Co se týče odborné úrovně, tak je velmi dobrá, ale to aby ji člověk doporučil známému, tak k tomu vždy musí dodat, vezmi si s sebou hodně peněz. Takže služba výborná, ale velmi drahá. Ve srovnání s ostatními zubaři je na Náchodsku nejdražší.

Pečlivá,bezbolestná péče,ale na naše rodinné finanční poměry dost drahá.

Výborná lékařka, vždy všechno podrobně vysvětlí a je velmi vstřícná a milá.