Dětská stomatologická klinika
V Úvalu 84, Praha

Umístění: Dětská stomatologická klinika Jiný

Dnes jsem byla u paní doktorky v ordinaci. Bolest zubu a neskutečně otekla tvář, přišla jsem s hroznou bolesti. Po ťukani paní doktorky do bolaveho zubu jsem ji řekla,že mě to bolí ,ona na to že se to musí vydržet. Když jsem ji řekla,že bych byla raději aby mi zub vytrhla aby se mi ulevilo a hnis zmizel mi odvětila, že tady oni od toho nejsou a kdyby si každý měl určovat co by chtěl nedělala by nic jiného. Řekla že mi v tuhle chvíli uleví od bolesti, ale když neodteče veškerý hnis budu tam muset jít další den znovu. Aby mi to rozřízla, a to mi řekla s úsměvem to už vám umrtvovaci injekci dáme.
Mám tedy otevřený vyvrtany zub a bolest pořád stejná, bylo mi doporučeno pouze chladit a vycucavat hnis. No tak sem už nikdy.
Jen doufám, že zubni pohotovosti pro dospělé budou na více mistech. Protože toto jednání je absolutně neadekvátní.

Včera jsem byl na zubni pohotovosti 5.2.2023 ve 20:07 ve Spálené ulici u paní Doktorky Cimermanové.
Se zánětem pod stoličkou dole na levou sedmička. Zub odvrtala, vyčistila, vydesinfikovala a do hodiny se dostavila úleva. maximální spokojenost
Moc děkuji paní Doktorce

Paní doktorku NEDOPORUČUJI. Navštívila jsem ji na pohotovosti v ulici Spálená Naprosto souhlasím s tím, co je tady již napsáno. Vyšetření bolelo, stále jsem byla upozorňována, ať se nehýbu, nakonec mi začala i téct krev z pouhého “zkouknutí” zubů. Přicházela jsem s ohromnou bolestí a ještě s větší odcházela. Bylo mi řečeno, ať si koupím peroxid a desinfikuji si to, že nedokáže určit, co mi je.

Umístění: jiné místo Zánět zubu

S paní doktorkou mám velmi špatnou zkušenost. Přišla jsem na pohotovost s oteklou dásní a bolestí zubů. Páni dokotrka zuby oťukala, aniž by dbala na mou bolest. Neustále mne napomínala, ať se nehýbu. Váčku na patře si vůbec nevšímala a bylo mo sděleno, že je to asi jen zánět dásní a že do zubu se ji kvůli bílým plombám vrtat nechce. Bylo mi doporučeno koupit si peroxid na výplach pusy a s bolestí jsem byla opět poslána domů. Vrcholem byla sestřička, která mě velmi nedůtklivě řekla, ať raději dveře otevřu lokty, ať nejsou všude bacily. V bolestech jsem musela přetrpět celý víkend, než jsem se dostala ke své zubařce, která mi naštěstí již pomohla. Na pohotovost k paní doktorce již nikdy více.

Bohuzel jsem take musela tuto pani doktorku navstivit. Prisla jsem s nateklou dasni a pomalu i tvari. Nejdrive jsem dostala vynadano, jak to, ze chodim k doktorovi o pulnoci, pak jsem si vyslechla, jak nemoznou kameru maji v cekarne, ze nevidi, kolik je tam lidi a pak otevrou dvere a je v cekarne plno. Upozornila jsem pani doktorku, ze ze zubaru mam opravdu strach, natoz mi bylo odpovezeno, ze to maji vsichni (po navsteve tady se nedivim). Pak jsem pani doktorce popsala svuj problem. Ta mi opravdu nevybiravym zpusobem zacala ryt do uz tak dost bolave dasne. Nepovazuji se za precitliveleho cloveka, nejakou primerenou bolest jsem schopna zvladnout, ale tady jsem cely cas v ordinaci doslova probrecela bolesti. Bylo mi receno, ze je to paradentoza, ze jsem na ni mlada a jako pomoc byly pouzity dva dreny (ktere, jak jsem pochopila z recenzi a povidani v cekarne jsou asi lekem na vsechno). A ze si mam rano dojit ke svemu zubari na jejich vymenu. Sestricka se se mnou rozloucila slovy, ze ted se urcite budu bat zubaru jeste vic, nezbyva nez ji dat za pravdu. Dnes rano me muj pan zubar uklidnil, ze paradentoza to urcite neni, ze dreny byly zbytecne, ze mam v puse zanet a dostanu antibiotika. Musim uznat, ze ani me uz v tehle ordinaci s nejvetsi pravdepodobnosti neuvidi.

Souhlasím s níže uvedeným. Ačkoliv jsem za zubařkou zavítal s relativně banálním problémem a nebylo třeba žádného vrtání ani dalšího invazivního zákroku, dokázala z prohlídky učinit torturu. V ústech se pohybovala (nenapadá mě vhodnější slov) agresivně. "Vrážela" nástroji do dalších zubů. Když zuby proťákávala kladívkem, obával jsem se vyražení. A to jsem se divil, že má úplně prázdnou ordinaci... Jediné pozitivum je, že jsem si díky ni začal vážit své řádné zubařky.

Sdílím názor mého předchůdce! Důrazně varuji před touto paní "doktorkou"! Byla jsem u ní také ve spálené ulici na pohotovosti...strašný! Měla jsem rozsáhlý zánět, který nepoznala. Když jsem jí třikrát důrazně upozornila, že její vyšetřování mě opravdu hodně bolí a že chci zub umrtvit, divila se, že jsem teda první, kdo to chce. Chvíli jsem si říkala jestli má vůbec diplom a nějaké zkušenosti. Do zanícené dásně mi neustále vrtala sondou, kdy po prvním přiložení sondy musela vidět, že jsem bolestí na omdlení! Stejně dál agresivně pokračovala ve vyšetřování! Pak už jsem na ní křičela, protože jsem bolestí byla úplně mokrá. Sestra jí nakonec řekla, aby mi alespoň zub znecitlivěla postřikem. Udělala to a bez jediné vteřiny posečkání mi začala pod dáseň rvát dren a divit se, že mě to teda bolí. Po jejích slovech, že mám druhý den přijít na výměnu, jsem jí odpověděla, že přijdu, ale rozhodně ne k této paní "doktorce". Chvilku jsem si říkala, že není normální!. Ještě týž den jsem musela vyhledat pohotovost v Krči, kde mi okamžitě nasadili antibiotika a druhý den opět na kontrolu. Upozorňuji, že jsem za celý život a to mi bude 50 nezažila tak bezohledného lékaře!!!! Navíc, nejsem žádný bolístek, který by měl snížený práh bolesti. Budu si každopádně na paní "doktorku" stěžovat, rozhodně by už neměla mít přístup k nemocným!!!!

VARUJU!!! vás před touto 'doktorkou', byl jsem u ní na pohotovosti (Spálená ulice), dávala mi do pusy dren a málem jsem tam vykrvácel. Nakonec mě musela odvést záchranná služba na Karlovo náměstí. Budu proti této doktorce podávat stížnost na lékařskou komoru.