Odhadovaná doba odpovědi:

Od 400 Kč

Od 500 Kč

Od 800 Kč

Rafael dentální klinika

MUDr. Rafael Chajrušev se svým přátelským kolektivem nabízí zákroky vynikající preventivní, záchovné i estetické stomatologie s výhodnou polohou v cen...

Léčené nemoci

• Bolesti zubů
  • Zubní kaz
  • Implantáty
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Rafael dentální klinika zavádění zubních implantátů

Dlouhodobá praxe, nejmodernější technika,odbornost na vysoké úrovni, spúsob jednání, to všechno je srovnatelné se špičkovými zubními klinikami v západních zemích. To je dúvod, že navštěvuji kliniku Rafael jako pacient žijící v zahraničí.

Umístění: Rafael dentální klinika zubní chirurgie

Pan doktor i paní sestřička velice usměvaví, při zákroku s vámi komunikují, snaží se vás rozveselit, abyste nemysleli na zákrok. Velice oceňuji tento přístup. Ač se člověk zákroku bojí, tak při zákroku nervozita opadne, příjmené prostředí. Pokud chcete opravdu příjemnou návštěvu zubaře, doporučuji pana doktora.

Umístění: Rafael dentální klinika dětská stomatologie

Skvělá péče o dítě, vrtání a plombování proběhlo bez bolesti a s úsměvem (rajský plyn). Pak doktor i sestřičky jsou výborní.

Umístění: Rafael dentální klinika zubní chirurgie

Dobrý den, včera jsem navštívila tuto úžasnou kliniku a byla jsem mimořádně spokojena.Snaha pomoci, příjemná komunikace, citlivé ošetření a profesionalita
MDDr. Marcela Mitruka mě dostala. Doporučuji všem, vaše zoubky budou v dobrých rukou.Diky pane doktore!

Pan doktor přesně ví ,co dělá .Je velmi pečlivý a sestřička příjemná .Ani vrtání zubního kazu na téhle klinice doopravdy nebolí!

Dobrý den všem, kteří mají problémy se svými dosavadními zubaři, kteří zaspali dobu a místo aby zuby uzdravovali, vědomě je několik let bolestně "spravují", tak že po několika letech není v puse krásně bílý, zdravý zub, ale několik můstků, černých pahýlů, nebo v puse není již žádný apod. /mluvím trochu za své blízké přátele a svoji milovanou rodinu/
Za mě, byl jsem strašpytel, který se 30 let vyhýbal zubařům, nebudu podrobně popisovat zážitek z dětství, kdy mě drželi 4 dospělí a násilím mi trhali 2 šestky, které byli údajně špatné, nic méně tento zážitek jsem v sobě držel několik desítek let a nebyl jsem schopen překonat strach ze zubaře. Denně jsem si čistil a drhl zuby tak, abych prostě k zubaři nemusel. Samozřejmě, že jsem sledoval každou změnu v puse, spotřeboval jsem tisíce párátek, jehel jen abych se zbavil zbytků jídel v mezizubním prostoru, několik desítek zánětů jsem si léčil sám, nespal jsem několik desítek nocí v bolestech a myšlenkách, jak překonat strach ze zubaře. Po tomto mém opravdu stupidním přístupu se stal pro mě zázrak. Potkal jsem se s p. DOKTOREM CHAJRUŠEVEM, moje trápení je od té doby pryč. Jedna návštěva v jeho ordinaci a blok byl překonán. S neuvěřitelným ochotným přístupem se mi věnoval a touto cestou mu chci poděkovat, že mi zachránil některé zuby, které již vypadalo, že nepůjdou zachránit. Přiznám se, že se těším na každou návštěvu a snažím se dohnat to, co jsem zanedbal za 30 let. Dokonce se můžu už smát s otevřenou pusou a usmívat se s vyceněnými zuby !!!!! Děkuji p. DOKTORE a paní asistentko !!!!

Zažila jsem pana doktora i jeho kolegy v ordinaci a jsem velmi spokojená s celkovým přístupem a jejich prací, konečně se nemusím bát jít k zubaři.

Pan zubař je nejlepší kterého znám !!! musim doporučit.....je strašne hodný milý a u něho nebolí ani injekce :) má špičkový personál,vybavení dalo by se říct "budoucnosti" ..........

Mě nezklamal, vždy perfektní zákrok, navíc je moc fajn. Peníze, no, ano, ale za fakt skvělou práci!!!

Příjemné prostředí i kvalitní personál. Ceny srovnatelné, přístup velmi nadstandartní. Díky Terko!