Fakultní nemocnice v Motole, LDN
V Úvalu 1/84, Praha

Umístění: jiné místo

Pana doktora jsem si vybrala v rámci porodu proto, že mi byl doporučen, ale také proto, že jsem dala na svou intuici po telefonátu s ním. Pan doktor Vlk byl u porodu mého druhého syna a musím uznat, že je naprostý profesionál, který se umí nejen chovat skvěle ke svým pacientkám, ale je i odborně na vysoké úrovni!! Na porodním sále byl bezvadný a velmi mi hlavně ve finále pomohl. Vřele doporučuji všem budoucím maminkám....s úctou...

Pan doktor Vlk je pro mne nejlepší lékař porodník.Jeho profesionalita, odbornost, ale také lidský přístup je na vysoké úrovni. Vděčím mu za život své dcery, která se narodila s vážnou VVV. Pan doktor určil dobu, kdy má přijít na svět, tak aby měla šanci přežít nezralost a poprat se s obrovským nádorem, který rychle rostl. NEODSUZOVAL mne jako někteří ostatní lékaři, že si dítě chci nechat a dát mu šanci. Dnes je dcera bez jakýchkoliv následků a zdravá. Často jsou zázraky v rukou lékařů a ani poděkování nikdy nedokáže vyjádřit naši vděčnost.

Doktor Vlk je jednička - skvělý odborník a hlavně profesionál s lidským přístupem, kterého se nemusíte bát na cokoliv zeptat.
Je to skutečně nejlepší porodník, kterého by si každá maminka mohla přát. Pana doktora Vlka jsem měla u svého prvního i druhého porodu a jen díky němu, mám dva zdravé syny!!! Z celého srdce mu děkuji. Smetánková

Lidský, ochotný pomoci, usměvavý. I přes velkou vytíženost se maximálně snaží být k dispozici, srozumitelně vše vysvětlí tak, abyste neztratili pocit, že je vše pod kontrolou. Byli jsme velmi spokojeni, kdybychom náhodou ještě měli nějaké dítě na cestě, nebudeme váhat :).

Jsem v tíživé životní situaci - čekáme s manželem miminko, u kterého se prokázalo vážné poškození mozku. Vzhledem k tomu, že jsem v Motole již rodila prvního syna u mě byla volba porodnice jasná. Vzhledem k vážnosti situace byla celá věc od začátku (20. týdne) konzultována s MUDr. Vlkem, avšak jeho osobní přístup mě velmi zklamal. Právě proto, že jsem zde četla velmi pozitivní názory, doufala jsem, že se ke mě bude pan doktor taktéž chovat ohleduplně a lidsky - zvláště kvůli tíživé situaci, ve které se nyní nacházím. Pan doktor byl velmi arogantní, téměř mě nepustil ke slovu. Dokonce se velmi divil, že budu rodit v Motole a tvrdil mi, že mě vůbec nezná a výsledky mých vyšetření neví, ačkoliv byl pravidelně informován kolegy a já jsem i byla dokonce svědkem toho, že mu jeden z doktorů volal, aby s ním nález zkonzultoval. Nakonec před námi doslova utekl do kanceláře, a když jsme ho s manželem požádali o informaci, kdo se tedy o nás má teď starat (chybí mi cca 6.týdnů do porodu) tak se začal dohadovat se sestrou, zda si mě vezme Motol nebo se mám vrátit ke svému obvodnímu gynekologovi. Nakonec na mě mezi dveřmi štěkl jméno paní doktorka, kde se mám za 3 dny hlásit, ale žádnou bližší informaci o čase, případně, co se mnou budou dělat mi nedal. Jednoznačně jsem z MUDr. Vlka velmi zklamaná a jeho přístupem šokovaná.

Hledám nového lékaře. Kde tento sídlí, přijímá nové pacientky, kolik se u něj platí. Prosím o radu.
Děkuji

Jemu děkuji za mnoho. Pomohl mi postavit se opět na nohy, když jsem věděla, že čekám postižené dítě. Ujal se mě, když jsem měsíc před porodem šla do Motola, kde mi to zjistili. Moc mi pomohl, je to typ lékaře, kterému bych platila zlatem. Doufám, že se mi podaří u dalšího těhotenství a porodu mít právě pana doktora Vlka. Mít jistotu, že další miminko bude v pořádku. Pane doktore děkuju.

Na návštěvu u něj se těším..........snad to nezní divně. Vždy mi dodá optimistickou náladu.
Moc si ho vážím.

Bohužel,pan Vlk je jen jeden. :-).
Skutečně jsem se nesetkala s tak lidským a zároveň profesionálním přístupem.Přišel na příčinu mých problému,nad kterými má bývalá lékařka mávla rukou a bylo za pět dvanáct.Povzbudí a vše vysvětlí.Odrodila u něj i moje švagrová.Mě čeká kontrola a taky bych ráda aby mě pan doktor Vlk v bodoucnu odrodil.

Pan doktor Vlk je velmi dobrý lékař,skvělý člověk,který má vždy dobrou náladu a působí uklidňujícím dojmem na pacientky.Jsem mu vděčna za profesinální zvládnutí svého problémového porodu a záchranu syna. Díky !!!!