Ambulance dětské neurologie
Masarykova 1355/12, Blansko

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• dětská neurologie

Umístění: Ambulance dětské neurologie Jiný

Pan doktor je prostě nejlepší dětský specialista na neu.
Libi se mi na něm,že nejede v zajetych tabulkách medicíny.Snaží se pracovat s tím,že všechno souvisi se vším a,že všechno neni chyba pouze fyzického těla.

Umístění: Ambulance dětské neurologie Jiný

Pana doktora nemohu doporučit, velmi dlouho mi trvalo než jsem se vůbec srovnala s tím, že nerozpoznal vadu viditelnou na pohled zkušeným lékařem. Až téměř po půl roce nás odeslal do Brna, protože si již nevěděl rady. V Brně proběhla diagnóza téměř mezi dveřmi a následovala okamžitá vyšetření a termín operace. Bohužel jsme půl roku strávili u pana doktora, takže operaci již nebylo možné provést endoskopicky. Takže syn má jizvu přes celou hlavu. Ta jedna hvězda však panu doktorovi Šlapalovi určitě patří za to, že nás odeslal do Brna.

Doc. MUDr. Radomír Šlapal

přestože netuším, o jakého pacienta s viditelnou vadou se jednalo, tak si nemyslím, že bych si jako velmi zkušený lékař nevěděl rady. Rovněž nevím o jakou operaci šlo, ale je velmi málo pravděpodobné, že by z tohoto pohledu čas hrál zásadnější roli.

Panu Doktorovi Šlapalovi vděčím za to, že jsem dnes bez Epilepsie.Je to už víc jak 30 let co mě p. doktor léčil a můžu říct, že to byl nejlepší neurolog, kterého jsem, kdy potkal. Dnes je mi skoro 44let, ale na p. Doktora nikdy nezapomenu.
Děkuji pane Doktore (velké D je naschvál)

Umístění: Ambulance dětské neurologie Jiný

Zatím jsme byli u pana doktora jenom jednou ale mám pocit, že nad pacientem opravdu přemýšlí jak mu pomoci. Vše vysvětlí a při tel. konzultaci je také ochotný.

Pan Doc.MUDr.Šlapal, CSc. je opravdu kapacita. Má pochopení pro děti i pro rodiče.Jde poznat, že jedná v zájmu dítěte, nemá potřebu vše řešit jen léky. Musím Jej všem doporučit!!

Pan Docent Šlapal je nejlepší! Hrstková

Stav naší dcery se zhoršoval, přestože byla léčena v nemocnici s výborným zázemím a zkušenými lékaři, se kterými jsme spolupracovali.
Změnili jsme proto na jaře roku 2012 lékaře, dceru nyní léčí doktor Šlapal. Navrhl změnu léčby a dceřino zdraví se velmi výrazně zlepšilo a stále zlepšuje.
Oceňuji, že doktor Šlapal chápe dítě komplexně. Souvětí "je třeba léčit člověka, nikoli nemoc" v jeho případě není jen fráze. Nepochybuji, že by tento vynikající lékař mohl zastávat také práci skvělého dětského psychologa nebo speciálního pedagoga.

Lukáš Váňa

Pana doktora Šlapala můžu jen doporučit.Jeho lidský a individuální přístup mě až překvapil.Je to člověk na pravém místě.Takových odborníků více!

Doktora Šlapal znám více než 25 let a vždycky byl velmi pečlivý a ochotný .Chodili jsme k němu se synem už v době,kdy byl řadovým lékařem a když přešel do soukromé ambulance v Blansku,zase jsme za ním dojížděli.
Je to výborný lékař a mohu ho všem jen doporučit.
Jana Reifová
24.1.2013

Jsme velice spokojeni s přístupem a nastavenou léčbou Dr. Šlapala. Již nám vyléčil dvě děti. Děkujeme