Ambulance PL pro děti a dorost
Halasovo náměstí 1, Brno

Moje zkušenost s paní doktorkou byla bohužel nepříjemná. Profesionálnost jde na úkor citlivosti a vnímavosti k dětem i rodičům. Návštěvy u ní se pro mě postupem času staly stresujícími. Začalo to (ne)povinným očkováním a pokračovalo malými váhovými přírůstky a "netabulkovým" vývojem. Věřím, že je paní doktorka odborníkem, ale vadí mi, že nedůvěřuje rodičům jakožto odborníkům na svoje vlastní děti.
Moje dcera byla až do 10 měsíců na místě - uměla pouze sedět s oporou, poté se za 2 měsíce začala plazit, stavět na čtyři a zkoušet stoj u nábytku. Přesto jsme byli odesláni na rehabilitace kvůli "nelezení". Dcera začala druhý den lézt.
Poslední kapkou bylo, když jsem musela potupně vyjmenovávat jídelníček dítěte od snídaně až po večeři, protože prý "nepřibírá". Spíše si myslím, že řvoucí dítě zvážené v sedě držíc se mě za ruce nemůže být přesně zváženo.
Je pro mě důležité, abychom k lékaři chodili rádi, proto jsme se rozhodli změnit pediatra.

S paní doktorkou nespokojenost-takový neosobní přístup k dětem,když má rodič jiný názor tak je paní doktorka nepříjemná.Chtěla mi naočkovat dítě hexou,rotaviry i pneumokoky naráz i v době nachlazení a totální rýmy u dítěte a jiné věci.Vše u ní jelo podle tabulek a jakmile dítě vybočovalo hned cvičení a jiné věci.Takže jsem radši přestoupila k jiné paní doktorce s kterou mám jen ty nejlepší zkušenosti a přístup k dítěti a rodičům je k nezaplacení.A malá je zdravá a žádné cvičení nepotřebovala jak naznala nová paní doktorka(má normální vývoj) a už žádné očkování naráz a ani při rýmě atd....

Nemůžu paní doktorku soudit z odborného hlediska, dcera naštěstí nebyla vážně nemocná. Nelíbil se mi však přístup jak z hlediska lidského (s dítětem nemluvila, jen s rodičem), tak lékařského - není možná domluva ohledně očkování - jede se přesně podle kalendáře, v 9 týdnech dítě má dostat najednou hexavakcínu, pneumokoky i rotaviry, vše v jednom dni!, pokud rodič o nepovinná očkování nestojí, musí paní doktorce podepsat papír, že byl informován a nepřeje si pneumokoky očkovat. Navíc si vyslechne přednášku o tom, že je nezodpovědný a hloupý rodič a že mu dítě velmi pravděpodobně zemře na zánět mozkových blan. Nejsem moc průbojný člověk, volila jsem raději změnu lékaře, než dohadování se... Dcera také nepřibírala podle tabulek, což se paní doktorce nelíbilo, byť holčička vypadá velmi zdravě a je spokojené, usměvavé a žívé dítě. Když v šesti měsících nechtěla moc papat příkrmy, dozvěděla jsem se, že je do ní musím za každou cenu nacpat, že je to můj úkol ji nakrmit (a já myslela, že jde o to, naučit dítě jíst s chutí, až bude chtít, a ne do ní za každou cenu napchat jídlo, i když se brání a pláče). Nu, tolik za nás, máme novou lékařku a jsme moc spokojeni, s dcerkou si povídá, chválí ji, je otevřená diskusi. Jen na okraj podotýkám, že kontrola v šestinedělí u paní doktorky Vondrákové proběhla po telefonu (osobní návštěva mi byla nabídnuta, ale nepotřebovala jsem ji), na účtu z pojišťovny pak za tuto cca 15min konzultaci figurovala částka 1180kč. Nejdražší telefonát, o jakém jsem kdy slyšela :-D

Paní doktorka je, dle naší zkušenosti, výborný pediatr. U mé dcerky včas v kojeneckém věku odhalila neurologické potíže, které se nám podařilo zvládnout za pomoci odborných pracovišť dětské nemocnice. Také nám pomohla při velmi závažném a komplikovaném průběhu neštovic.

U synovce včas odhalila leukemii což o její práci vypovídá skutečně velmi výmluvně...

Paní dr. nic nepodcení, ani maminky nestraší, je velmi příjemná, ale věcná a nevede dlouhé zbytečné diskuse, proto ani nemusíme s dětmi úmorně trávit hodiny v čekárně.

S paní doktorkou jsme nebyli spokojeni. K dětem nemá citlivý přístup. Na její léčení po telefonu jsme u naší dcerky velmi dopatili. Pokud máte jiný názor, je velmi arogantní. Také sestra byla nepříjemná.
Není důvod nechat své děti ošetřovat takovými lékaři, kde se ani dítě ani rodič necítí dobře, dávno chodíme jinam, kde jsme spokojeni.

Nedá mi přidat názor na kontrolu novorozence po příchodu z porodnice. Bohužel je to už před nějakou dobou, ale stejně. Po přichodu z porodnice jsem hned telefonovala paní doktorce ohledně první prohlídky mého dítěte. Bohužel nás objednala do ordinace až po týdnu, co jsme se vrátili z porodnice. A jaké bylo mé překvapení, když jsem zjistila z výpisu zdravotní pojišťovny, že si naúčtovala nehoráznou sumu za první prohlídku dítěte hned druhý den u nás doma, kde vůbec nebyla, a ještě i vyúčtování benzínu. Nestačila jsem se divit. A také léčení mého staršího dítěte se mi nelíbilo. Jakékoliv doporučení ke specialistovi byl problém, nechtěla dát. Takže se poohlížím někde jinde.

Já mám u paní doktorky dvě děti a max. spokojenost. Dle mě nic nezanedbá ale nadruhou stranu nepřehání. Jen mě mrzí, že mívá dost často záskok, zřejmě kvůli politické aktivitě..

Naprosto perfektní, precizní, mderní, vstřícná, ochotná, rozhodná paní doktorka. Nemám jí co vytknout, jsme u ní velmi spokojeni.

Pozor na paní doktorku, přihlásila jsem k ní syna hned po narození, má povinnost přijet dítě do 14 dní po narození prohlédnout domů, což se nestalo. Jaké bylo moje překvapení, když jsem si nechala udělat výpis ze zdravotní pojišťovny svého syna, zjistila jsem, že si paní doktorka návštěvu u nás doma, ke které nikdy nedošlo, u pojišťovny nechala proplatit, včetně dopravy k nám domů!!! cca 700Kč.
Dále, přestože si paní doktorka podrobně zapsala naši rodinnou anamnézu (jsem atopický exematik, švagrová astmatik), byla s ní seznámená, naočkovala syna hexavakcínou, i když měl v té době reakci na první příkrm v podobě pupínků na obličeji. Mohla naočkování odložit třeba o týden, než se reakce ztratí. Následkem toho se synovi rozjela velmi silná reakce, osypal se a otekl v celém obličeji, který ho velmi svědil, léčili jsme více jak měsíc. To nepovažuji za profesionální přístup. Doporučuji každému nechat si provést výpis úkonů ze ZP.

My jsme s pani doktorkou velmi spokojeni a nejlepsi napad mi prijde objednavaci system, kdy moje deti nemusi nachytat v cekarne plne jinych nemocnych deti jeste dalsi choroby k tem, co uz maji. Funguje to skvele!!!!!!