MUDr. Kučerová Olga
Staré letiště, Praha

Umístění: MUDr. Kučerová Olga Jiný

Chodím k ní více než 5 let a je skvělá, rychlá, milá....

Umístění: MUDr. Kučerová Olga pravidelná péče o zuby

K paní doktorce chodíme celá rodina již léta. Ačkoli syn má se zuby problémy, do ordinace se ani v nejmenším nebojí. Máme jen samé pozitivní zkušenosti. Paní doktorka, i sestřička jsou báječné - velice šikovné, hodné, milé, vtipné, i s dětmi to perfektně umí. Mohu jedině doporučit.

Dcerka (necelých 5 let) dnes z ordinace po své první plombě odcházela usměvavá a pyšná, že má svou první hvězdičku. Koncept jak to sestřička a paní doktorka dcerce vše vysvětlovala a vyzkoušela a dala jí osahat všechny nástroje dopředu a i v průběhu vrtání vyprávěla, jak vyhání červíka, že už ho skoro má apod., je báječný. Mají to propracované včetně slintáku s příběhem a zubní vílou :) Obě dámy v ordinaci jsou návíc ohromně milé a klidné a to vše přispělo k tomu, že dcerka klidně seděla a do příště si nenese žádné špatné vzpomínky, které by způsobily trauma z návštěvy zubaře. Škoda, že nelze víc hvězd.

K paní doktorce Radce Kučerové chodím já i moje děti a nemůžu si ji vynachválit. K dětem má úžasný přístup. Nejlepší zubařka, s jakou jsem se kdy setkala. K ordinaci je dobrá dostupnost a dobře se tam parkuje. Ordinace moc hezká. Milá sestřička.