Kineziologie Olomouc
Ibsenova 11, Olomouc

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Mám s panem Němečkem velmi dobrou zkušenost. Obešla jsem více podobných lékařů a myslím, že zrovna on patří k těm nejlepším u nás.

Martina

ahoj

rozumí lidem,obětavý,má vědomosti, zná příčiny a seznamuje pacienty s problémem a nalézá řešení i do hloubky . Po jeho ošetření se cítím vždy lépe a rozumím svému problému - Ťuková ludmila

Jen se musím smát. léta až desítky let člověk žije s potížemi,jenž buď ignoruje,nebo je líný řešit jejich příčiny a samozřejmě je "v péči" svého lékaře,jenž ho má "léky" již 20 let pod kontrolou !!! Problémy se hromadí,řetězí a až systém "klekne" , tak padne rozhodnutí,že se zkusí "něco jiného" z oblasti alternativní medicíny. A očekává pomoc HNED a RYCHLE ! A LEVNĚ ! :)
Navíc se u dobrého terapeuta dozví,že musí být sám aktivní a to je konec !!! A protože jej jeho lékaři dovedli až do tohoto finálního stavu,kdy jim sám přestal věřit, a mnoho problémů se již překrývá a původní příčina je obtížně zjistitelná, musí se použít speciální diagnostické techniky,jejichž studium stojí jako malé auto, a musí se případná regenerace podpořit speciálními produkty,jenž také něco stojí,mají li být účinné. Jsem sám terapeut alternativní medicíny,takže vím,o čem mluvím. A nebo je vše jinak : dotyčnému prostě pomoci není a on hledá stále Svatý grál a kdo mu ho neposkytne ( navíc rychle a levně)je špatný . Na základě svých zkušeností si jsem skoro jistý,že příčina problémů tohoto klienta v první řadě v jeho psychosomatice a asi bude i ten typ,co teď říká,že to jsou bláboly :)
Já naopak na kolegu Němečka slyším hodně pozitivních ohlasů,ovšem je pravda,že to jsou vše lidé,jenž se sami rozhodli ,že se sebou musí něco udělat tzn. již v okamžiku tohoto rozhodnutí se v podstatě "vydali na cestu"...Pravděpodobně ,kdybych mluvil s bývalým klientem pana Němečka typu "něco mi dejte, něco se mnou udělejte, hlavně po mě nic nechtějte" tak by na něj asi nadával také. Tito lidé u "nás" ztrácejí čas a mrhají časem našim.Mmch,ptal jsem se na tu IP adresu a bylo mi řečeno,že si na jeho semináře nosí účastníci laptopy a během několika pauz na něm pracují,někdy i spolu se svými známými.Jiné vysvětlení nemá a ani ho to netrápí. A mě také ne. Protože ho znám... Radek

Mohu jen doporučit.V 50 letech jsem se přestala trápit strachem a potížemi s dýcháním. Celý život se zajímám o východní filozofie a medicínu a snažím si sama pomoci. Panu Němečkovi trvalo 2 hodiny,aby příčinu mých potíží nalezl a odstranil ji. Bylo to dušení pupeční šňůrou při porodu. Naprosto profesionálně zvládnutou citlivou terapií,jenž měl,na rozdíl ode mne, po celou dobu pod kontrolou,jsem měla po dvou hodinách pocit,že si mohu jít uběhnout maraton.Těžko se to popisuje, byla jsem prostě jako znovuzrozená. Velmi ochotně mi vše vysvětlil a na rozdíl od lékařů nedělal s ničím tajnosti a ještě mi dal spoustu tipů na domácí studium.Nepodařilo se mi najít nikoho dalšího na celé Moravě,kdo se zabývá jeho metodami.Naštěstí pro mne se vrátil ze zahraničí právě včas( má v čekárně nádherné fotky z Islandu).Na jeho webovkách ,které sleduji kvůli jeho přednáškám a besedám,už dlouho "vyhrožuje" otevřením nějakého vzdělávacího centra v Olomouci či alespoň nějakými kurzy a semináři, tak doufám,že slovo dodrží. Bavil se semnou asi 10 minut o kvantové psychologii a já kvůli tomu týden nespala,jak mě to uchvátilo. Pozorovala jsem totiž výsledky sama na sobě ještě dlouho po návštěvě u něj, no vpodstatě, když nad tím tak uvažuji, tak je pozoruji dodnes. Ludmila

Musím říci,že jsem absolvovala veškerá možná vyšetření i léčbu,ale až po návštěvě p.Němečka u Kineziologie Olomouc se cítím jako znovuzrozená. Trpěla jsem 10 let zvláštní alergií na chlad a jogurt. Měla ekzém na bradě,na něž nic nezabíralo a padaly mi vlasy více než-li je zdrávo a pod.. Nyni jsou jsou veškeré moje potíže pryč! Kineziologie je úžasná.Děkuji bohu,že jsem tehdy prostě sedla k počítači začala hledat jiné metody léčby mé alergie...a kdo hledá...velmi rychle nalezne. Škoda,že je u nás o těchto metodách tak málo informací.Naštěstí mi p.Němeček sdělil,že chystá nějakou sérii přednášek na toto téma a dostal prý i nabídku na knížku o nejnovějších kineziologických metodách. Tak snad se blýská na lepší časy.Tedy ,pokud nám znovu neuteče do zahraničí. Jako mnoho jiných schopných odborníků. CO dodat? Buďte otevření novým přístupům a nebojte se toho,co neznáte,budete příjemně překvapeni.Mohu jen doporučit !

Právě se vrátil ze zahraničí,kde působil jako kineziolog.Pracoval i na čínské klinice. Jeho metody jsou hodně zvláštní,ovšem fungují.Na rozdíl od lékařů klasické medicíny ho zajímají pouze příčiny potíží. Jako diagnostik opět velmi netradiční,ale dobere se s vámi pravé příčiny problémů. Zbavil celou moji rodinu alergií,mě navíc fobie na pavouky a dlouholetých bolestí zad. Manžel s jeho pomocí dokonce konečně přestal kouřit:)po 25 letech! Maminku mi po smrti otce doslova vrátil do života. Více takových odborníků. Zapálila jsem za něj dokonce svíčku v kostele. Doporučuji,ale podotýkám-ničemu se nedivte a a nic neodsuzujte předem,Nakonec zjistíte,že vše,co dělá má svoji logiku. Prostě jiný pohled na věc.Vše vám ale vysvětluje a jeho zájem o vás se nedá např. s praktickým lékařem naší rodiny vůbec srovnat.