Konzultace • Od 300 Kč

Odstranění chronické rýmy • Od 3 000 Kč

Operace nosní přepážky • Od 15 000 Kč

Plastika nosu • Od 18 000 Kč

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Fakultní nemocnice Olomouc - Klinika otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku

Konzultace • Od 300 Kč

Od 18 000 Kč

Od 9 000 Kč

Od 10 000 Kč

RVmedCentrum privátní klinika s.r.o.

Pracuje: RVmedCentrum Olomouc, ORL klinika FN Olomouc, ORL katedra LF UP Olomouc

Lékař je držitelem I. a II. atestace a primářské licen...

• otorinolaryngologie
  • dětská otorinolaryngologie

Umístění: RVmedCentrum privátní klinika s.r.o. Jiný

Dne 10.1.2024 jsem podstoupila menší zákrok laserem v RVmedCentrumu. MUDr. Vidura, Ph.D, byl profesionální s empatickým a příjemným přístupem, ochotně a podrobně mi vše vysvětlil, prostě skvělý lékař. Sestřička byla úžasná, velmi milá, pozitivní, neustále při zákroku se mě ptala jak se cítím, jestli nemám bolesti, také mi vysvětlila jak se mám o pokožku starat následující dny. Nesmím zapomenout na sestřičky v recepci, které jsou vždy milé, usměvavé a ochotné. Chtěla bych vám vyjádřit obrovské poděkování za profesionální práci celého týmu a mohu všem jen doporučit.

Umístění: RVmedCentrum privátní klinika s.r.o. Jiný

Pro zákrok - OTOPLASTIKA jsem se odhodlala ve svých 27mi letech. Když jsem hledala, kam zajít na konzultaci, udělalo na mě dojem RV med centrum Olomouc. Již při první konzultaci jsem věděla, že je to správná volba. Sestřičky i pan doktor se mě v den operace od začátku ptali, jak se cítím a vše mi vysvětlovali. Během operace se mnou sestřičky i pan doktor neustále mluvili, což mi velmi pomáhalo. Celková operace trvala 2 hodiny. Po operaci jsem byla za doprovodu propuštěna domů. Přístup, se kterým jsem se na této klinice setkala není samozřejmostí a strašně bych si přála, aby to takto fungovalo všude a aby sestřičky i pan doktor neztratili toto nadšení a přístup k jejich práci a pacientům. Teď už mám uši 100% zahojené a jsem nadšená. Žádné viditelné jizvy, krásná, lidská práce. Děkuji, pane doktore, že jste mi splnil můj sen a pomohl mi tak uzavřít kapitolu, která mne trápila od dětství.

Umístění: RVmedCentrum privátní klinika s.r.o. konzultace

Chtěla bych poděkovat za velmi profesionální a nadstandardně vstřícné jednání ze strany lékaře MUDr. Vidury a jeho tým sestřiček. Mohu jen doporučit.
Kpt. Ing. Bc. Kateřina Vyroubalova

Umístění: RVmedCentrum privátní klinika s.r.o. plastika nosu

Dobrý den mám za sebou kompletní plastiku nosu a jsem velmi nespokojen nos mi připadá ještě horší než dříve propadlý a delší za tu cenu palec dolu.

Umístění: RVmedCentrum privátní klinika s.r.o. plastika nosu

Z celého srdce děkuji MUDr. Radan Vidura, Ph.D. a celému týmu RVmedCentrum za splnění mého snu. Děkuji za Váš věčně pozitivní a empatický přístup. Děkuji za absolutně bezbolestný průběh rekonvalescence bez komplikací. Při každé návštěvě i hospitalizaci o mě bylo postaráno jako o princeznu. Jste profesionál na svém místě a jednička v oboru. Je mi ctí nosit výsledek Vaší práce na svém obličeji a jsem opravdu vděčná, že jsem se mohla svěřit do Vašich rukou. Neskutečně moc děkuji za nádherný a dokonalý nový nos!

Umístění: RVmedCentrum privátní klinika s.r.o. hemangiom

Chtěla bych moc pochválit tohoto lékaře, který jako jediný v ČR byl ochoten mi pomoci a odstranil mi hemangiom na patrovém oblouku. Obešla jsem několik stomatologů a orl lékařů a až pan doktor je top mezi všemi. Velice profesionální a lidský přístup. Vřele všem doporučuji pana MUDr. Radana Viduru, Ph.D. a jeho RvmedCentrum....

Naše dcera, byla velice nešťastná z tvaru svých odstávajících ušních boltců. Měli jsme veliké štěstí, že jsme na ORL ve FN Olomouc potkali pana primáře MUDr. Radana Viduru, Ph.D., který se nás ujal a skvěle operaci provedl. Jeho velice lidský a pozitivní přístup, který z něj sálá ve vztahu jak k pacientům, tak i motivačně k veškerému nemocničnímu personálu a kolegům, je vynikajícím příkladem všem profesím. Před operací samotnou nám pan primář vše podrobně vysvětlil a operace následně proběhla také výborně. Výsledek je naprosto skvělý a pohled na naši spokojenou a usměvavou dceru je nám tou největší odměnou. Takže bychom chtěli alespoň touto skromnou formou vyjádřit náš obrovský dík a vděčnost za skvělou práci i za sluníčko, které z pana primáře Radana Vidury vyzařuje. Mockrát děkujeme

V nedávné době jsem na soukromé klinice RV med Centrum doktora Vidury podstoupila laserovou turbinoplastiku. Důvodem byla dlouhodobá alergická rýma, která mě celoročně obtěžovala a omezovala. Na doporučení známého lékaře jsem si domluvila konzultaci u MUDr. Vidury, který mě velmi ochotně informoval o průběhu zákroku a všech okolnostech s tím souvisejících. Samotný zákrok proběhl v klidné atmosféře, ke které přispěl především profesionální přístup nejen pana doktora, ale i sálové sestry. Překvapilo mě, že za poměrně krátkou dobu po zákroku (ještě téhož dne) jsem byla schopna normálně fungovat. Ale to nejdůležitější je, že už po několika dnech jsem pocítila podstatnou úlevu od projevů chronické alergie oproti minulosti. Touto cestou bych tedy chtěla doporučit nejen tento zákrok, ale především kliniku RV med Centrum pod vedením pana doktora Vidury.
M.Horská

V lednu jsem byla na klinice u pana doktora Vidury na botoxu. Jsem naprosto nadšená!!! Pan doktor se mě věnoval, vše vysvětlil. Samotnou aplikaci provedl velmi pečlivě, ne jako na klinice, kde jsem byla předtím. Žádná modřina, otoky. Ihned po aplikaci jsem mohla jít klidně mezi lidi aniž bych se musela stydět.
Pana doktora můžu určitě doporučit, sama se budu ráda vracet. A sestřičky jsou samozřejmě taky úžasné..:-)
Lenka Prokešová

Na klinice u pana doktora Vidury jsem podstoupila otoplastiku. Klinika mě na první pohled zaujala svými propracovanými web. stránkami (dost informací, přehled doktorů, sester, ceny). Objednání na konzultaci bylo velmi rychlé, taktéž s termínem operace, na který jsem spěchala, mi vyšli vstříc. (Od doby objednání po provedení operace pouhých 14 dní).

Prostředí kliniky je velice příjemné, totéž platí i o personálu. Při samotné konzultaci mi pan doktor Vidura vše podrobně vysvětlit a skvělá, milá sestřička (Pavla Gothová) mi svým pozitivním přístupem pomohla zbavit se stresu / strachu. Operace probíhala v pohodě, fajn prostředí a bez komplikací, totéž můžu říct o následných kontrolách. Z výsledku operace jsem nadšená, konečně jsem se zbavila jednoho, pro mě podstatného, problému.

Jak už tedy z mého textu vyplývá, s klinikou, péčí, milým přístupem a vstřícností pana doktora Vidury a personálu jsem byla nadmíru spokojena. Můžu tuto kliniku, s klidným svědomím, doporučit všem. Určitě nebudete litovat.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, pane doktore,
ráda bych se zeptala zda je možné provést polypectomii (příp. turbinoplastiku) současně s rhinoplastikou měkké části nosu (úprava špičky). Předpokládám, že by vše probíhalo v CA, takže bych ráda podstoupila tzv. "dva v jednom". Poprosím Vás o váš názor a cenový nástin. Chápu, že bychom si vše upřesnili na konzultaci. Zatim čistě hypoteticky.
Děkuji za odpověď.
Ivana K.

provést oba výkony může jít, ale záleží na konkrétním stavu a rozsahu operací, k ceně se vyjádřit bez osobní konzultace odpovědně nemohu, orientačně jsou ceny uvedeny v našem ceníku (RVmedCentrum).
S pozdravem
Dr. Vidura

MUDr. Radan Vidura

mám vybočenou nosní přepážku (dlouholeté problémy s častým krvácením z nosu, občas velmi intenzivním, v suchém prostředí je problém častější) a rád bych se zeptal, či mi dokážete provést pouze septoplastiku, bez vnější modelace, tvar nosu je v pořádku. Byl jsem v minulosti i na "vypálení", které však nepomohlo. Jsou období (v řádu týdnů až 1-3 měsíců), kdy je vše v pořádku, poté však přijde období, kdy teče klidně 5x za den.

Děkuji mockrát

Dobrý den, na váš dotaz bohužel nelze odpovědět bez vyšetření, nejvhodnějším řešením bude osobní konzultace v RVmedCentru, rádi vás objednáme.
Pěkný den
dr. Vidura