TH klinika - sexuologie, psychoterapie

Umístění: GYN MEDICO VYŠETŘENÍ

Lepší lékařku jsem nenavštívila, nejen že má přehled a vyzná se. Vše je ještě doplněno velmi přátelským přístupem. Paní doktorka je ochotná vše vysvětlit. KONEČNĚ LÉKAŘ NA SVÉM MÍSTĚ.

Paní doktorka je milá, ochotná. Vše vysvětlí a poradí. Konečně lékař, u kterého se nebojím se zeptat. Prostředí ordinace i sestřičky jsou příjemné. :-)

Nejlepší paní doktorka na světě! Moc šikovná, vzdělaná a milá. Nebojím se za ní příjít s jakýmkoli problémem a to je pro mě nejdůležitější. Mohu ji věřit. Klinika je moc hezká a jsem tam celkově maximálně spokojená.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

8dní po laparoskopické operaci tříselné kýly muže byt klidný sexuální styk s manželkou ???

Dobrý den, záleží na pooperačním průběhu, většinou je dobré v klidu vyčkat vypadnutí stehů a ve chvíli, když se můžete bez bolesti popoběhnout a zacvičit si, můžete i souložit.

MUDr. Petra Vrzáčková