Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

MUDr. Petra Pospíšilová vystudovala Lékařskou fakultu univerzity Palackého v Olomouci.
Po ukončení studia v roce 1994 nastoupila na Oční odděle...

Léčené nemoci

• oftalmologie

Umístění: Jiný

Sestra mě vypoklonkovala, že nové pacienty ani akutní stavy neberou. Tuto informaci nikde na internetu neuvádí, druhá oční ambulance ve městě měla zavřeno do konce týdne. Musela jsem se nějak dostat na oční do nemocnice ve Frýdku, kde mi doktor řekl, že takový zánět snad ještě neviděl.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Ano, v tomto zařízení lze v pohodě přežít i nezbytné čekání při rozkapávání očí - rozhovor na konci povinných vyšetřovaček s pí dr. Pospíšilovou - tak to je balzám na duši i tělo, byť neříká vždy jen informace příjemné a pozitivní, D.Čupová

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka i celý personál je vždy velmi příjemný, ochotný, a zároveň profesionální. Velmi ráda chodím na oční. :)

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorku DOPORUČUJI...je velmi milá,pečlivá,vše podrobně vysvětlí,moc hezky se chová i k malým dětem.Musím pochválit i sestřičky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S dcerou jsme navštívily oční ambulanci ve Frýdlantu n.O, byla jsem naprosto spokojená, paní MUDr. Petra Pospíšilová, sestřičky i prostředí bylo velmi příjemné. Mohu jen doporučit. Překvapil mne i široký výběr brýlí, které si na místě můžete hned objednat, to je podle mého názoru skvělé, vše zařídíte na jednom místě.

Profesionální přístup, velice ohleduplné chování a krásné prostředí. žádné čekací doby - přišel jsem v uvedený čas a ihned jsem byl odbaven. Mohu jen doporučit a poděkovat.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velká spokojenost s přístupem a profesionalitou paní doktorky a celého jejího týmu. Všem doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Opět oceňuji profesionalitu nejen paní doktorky, ale i sester, precizní vyšetření, srozumitelné a ochotné vysvětlení výsledků. 5 hvězdiček nemůže popsat mou naprostou spokojenost. Děkuji také za velmi dobrou organizaci, objednací časy berou skutečně vážně :-)

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz

jsem spokojená s profesionálním přístupem můžu doporučit i pro rodiny s dětmi, byla jsem spokojená já i děti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vynikající přístup a způsoby vyšetření paní doktorky Pospíšilové i ochota a vstřícnost sestřičky v ordinaci, děkuji, Kozelská.

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Mám červené bělmo levého oka, v pondělí bylo bělmo červené asi na čtvrt oka, dnes ráno (čtvrtek) je červené na půl oka.
Děkuji za odpověď.

Dobrý den.
Při zčervenání oka je vždy vhodné navštívit svého nebo nejbližšího očního lékaře.

MUDr. Petra Pospíšilová

Dobrý den. Prosim o info zda a co se dá dělat s šedým zakalem. Respektive jestli stojí opravdu 60 000 jedno oko ( prý je to ta " lepší " operace. A zda je možné celkové uzdravení( alespoň zraku) ????.. Přítel má 41 let, : revmatoidní artritida ( biologická léčba) ,operace krční páteře( hrozilo ochrnutí) , šedý zákal prý z kortikoidů, které ale musí brát stále.moc děkuji za odpoved. Věra

Dobrý den.
Jak již předeslali mí kolegové-operativní řešení šedého zákalu je v dnešní době pro dobrého operatéra rutinní operace.Jak ale popisujete,Váš přítel je pacient zatížen autoimunitní chorobou.Což znamená,že takovéhoto pacienta je nutno podrobně před operací vyšetřit.Pokud není jiné oční onemocení než komplikovaný šedý zákal(způsobený celkovou léčbou kortikoidy),pak se dá předpokládat úplné vyléčení zraku.Jak již bylo řečeno,tak operace je u nás standartně hrazena ze zdravotního pojištění,ale už není řečeno,že nitrooční čočky hrazené pojišťovnou jsou většinou dosti nekvalitní a vzhledem k věku pacienta bych rozhodně doporučovala nadstandartní čočku.I když cena 60 000/oko se mi zdá vysoká.

MUDr. Petra Pospíšilová