kožní ambulance
Spálená 12, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: kožní ambulance kontrola

Přístup rádoby profesionální, ale šlo jen o vyučtování položek za návštěvu. Neochota cokoliv, ale ochota vyučtovat finance... Krátký časový úsek, kdy se věnovala mé prohlídce, protože předchozí pacient byl vyšetřován a věnovaná mu peče v době, kdy měla doktorka vyhrazený na moji osobu.Prolídku velice rychle provedla a nebyla ochotna cokoliv poradit, bez toho aniž by účtovala za rychlé rady, které nepomohly.

Paní doktorku Petrovskou navštěvuje celá naše rodina, a to s kožními problémy různého druhu. Po všech prozatímních zkušenostech skládám klobouk dolů, protože paní doktorka diagnostikuje rychle, erudovaně a přesně. Medikace sedí a náhled příčin onemocnění také.

******* paní doktorku doporučuji všem kdo mají zájem o pečlivost a profesní, přímé, odborné a lidské jednání.
Paní doktorku jsem si našla na internetu a dle pozitivních článků apod se objednala na kontrolu mateřských znamének. Ihned při první návštěvě, při které jsem spletla hodinu a opozdila se, jsem se setkala s velmi vstřícným jednáním ze strany sestřičky, která mne s jedním "podezřelým" znaménkem vtěsnala na kontrolu hned následující den. Potvrdilo se, že se jednalo o maligní melanom, který mi paní doktorka odstranila i s větší částí okolí (laicky řečeno) a tím ušetřila následného zákroku. Takto mohu poděkovat , že svou profesionalitou a odborností přímo odhadla, že je třeba vykonat větší zákrok!!! Paní doktorku mohu jen a jen doporučit i s přihlédnutím k jejímu lidskému/osobnímu přístupu, srozumitelnosti, se kterou vysvětlí vše, co provádí, popis nálezu a další kroky, které jsou třeba při následující léčbě nebo jen při prevenci.
S maximálním zájmem vyslechne, rozebere, jasně a srozumitelně vše vysvětlí, prostě
nevnímá Vás jen jako pacienta, ale jako člověka.
Děkuji
D. Kobierská, Praha 9

Profesionální přístup. Velmi mě potěšilo, že paní doktorka pátrá po příčině mých problémů a neléčí pouze následky. Právě proto i výsledek léčby byl pro mně až neočekávaně úspěšný. Josef S.

Paní doktorka byla velmi příjemná a moc mi pomohla. Velmi doporučuji. Krásné prostředí ordinace, osobní přístup a ocenila jsem, že mne vnímá jako člověka, nejen jako pacienta, kterému napíše recept.

Obe lekarky v teto ordinaci jsou nesmirne arognanti. Po peti minutach jsem byla s nekolika latinskymi terminy vypoklonkovana z ordinace, aniz bych se cokoli dozvedela. Kdybych mohla, nedovolim, aby za toto osetreni bylo neco uhrazeno ze zdravotniho pojisteni. Hruza, hruza, hruza a never ever more.

Zkušená lékařka s profesionálním přístupem, mé dlouholeté problémy vyléčila. Velmi příjemné prostředí. Doporučuji všem, co váhají.

Paní doktorku mohu jen doporučit. S maximálním zájmem vyslechne, rozebere, jasně a srozumitelně vše vysvětlí.
Hanka Zacharová Praha

Velmi, velmi špatná. Možná se na své stránce honosí řadou členství, článků a řečí o celostní medicíně, ale tím to končí. Celostní přístup nulový, v podstatě zahleděná sama do sebe a své dokonalosti. Říká naučené fráze. Tím to končí. Před touto paní doktorkou varuji, bohužel.
P.S. Doporučí mi biologický přípravek (chytrá houba), když ji řeknu, že přípravek znám, že je na ale něm napsáno, že se nesmí používat s léky, které mi předepsala, opáčí, že to si musím zjistit sám, že chytrá houba není lék a že se o to nestará. Proč mi to tedy doporučuje?