Běžný termín

CRP = antibiotika ano či ne?

Diagnostika a léčba akutních onemocnění +11 Více

FOBT - test okultního krvácení ve stolici

Hemoglobin

Nabízíme aplikaci celé škály vakcín

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

Můžete se zde těšit na moderně vybavené, příjemně vyhlížející prostory a vstřícný, profesionální přístup personálu.
Ordinaci najdete na VŠ kole...

Léčené nemoci

• Hypertenze
  • Diabetes
  • Dyslipidemie
Zobrazit všechny léčené nemoci

• všeobecný praktický lékař

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dospělé Diagnostika a léčba akutních onemocnění

Do této ordinace chodím již řadu let a vždy jsem spokojená. Přivítá Vás usměvavá sestřička a i paní doktorka je velmi milá a empatická. Na každou otázku vždy ochotně profesionálně odpoví. Pomohla mi i nad rámec svých pracovních povinností. V této ordinaci je novinkou VYSOKOVÝKONOVÝ LASER, se kterým je můj manžel maximálně spokojený. Po úrazu poškozené šlachy v rameni trpěl přes půl roku bolestmi. Ani elektroléčba přes ortopeda nepomohla a byla doporučena operace. Na laserové terapii již po 1. návštěvě pocítil úlevu a s každou další návštěvou bolest tak výrazně ustupovala, že nyní i při náročné fyzické práci bolest nepociťuje. Proto paní doktorce děkujeme za doporučení tohoto laseru s perfektním výsledkem léčby.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dospělé Úsudek o zdravotním stavu

Paní doktorka na vše doporučuje antidepresiva . Bohužel mi vždy museli pomoc na pohotovosti , v lékárně i dvakrát na pohotovosti se mě na doktorku ptali , prý o ni už dost slyšeli . Za mě nedoporučuji . Jediné hezké je ordinace a milé sestřičky.

Paní doktorka se o váš problém nezajímá, je ve své funkci nekompetentní. Má otrávený výraz. Všem předepisuje antidepresiva.

MUDr. Petra Lajžnerová

Paní Lucie, zhodnotila jsem Váš zdravotní stav jako vhodný pro nasazení antidepresiv, což nikdy pacientovi nevnucuji, pouze nabízím a je vždy na jeho svobodné vůli, jestli na tuto léčbu přistoupí a opravdu to neznamená, že je píšu každému pacientovi na potkání. Byla jste na neschopence, protože jste se psychicky zhroutila ve stávajícím zaměstnání, což se stává mnoha lidem a existuje na to účinná léčba i prevence. Nevím jestli se Vás tolik dotkl samotný fakt, že jsem si dovolila Vám nabídnout léčbu antidepresivy nebo spíš to, že byl systémový problém s ukončením Vaší elektronické neschopenky, což jsme se sestrou řešily ihned telefonováním na OSSZ a papírovým ukončováním PN, což se k Vašemu zaměstnavateli dostalo s několikadenním prodlením a Vás to zřejmě rozčílilo natolik, že jste byla po telefonu velmi "nevlídná" na sestřičku, která za to vůbec nemohla a dále, že píšete negativní komenty sem. Přeji Vám nalezení více kompetentního lékaře a větší klid v duši.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dospělé Běžný termín

K paní doktorce chodím několik let. Je velmi vstřícná a moderní. Spoustu věcí lze vyřešit v aplikaci, takže člověk nemusí běhat do ordinace pro každý papír. Kdy si ale naprosto získala mé sympatie, bylo při řešení chronických únav, na které neexistuje snadná léčba, ale paní doktorka nad tím nemávla rukou, byla velmi aktivní a snažila se najít řešení. Které nakonec opravdu našla v kombinaci různých metod léčby a já jí jsem velmi vděčná, že ani po 2 letech zkoušení všeho možného nade mnou nezlomila hůl. Děkuji a velmi doporučuji.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dospělé Běžný termín

Pani doktorka je empaticka, mila, vse mi vysvetlila, navrhla zpusoby reseni meho problemu, vysoce profesionalni, obrovska spokojenost

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dospělé Běžný termín

K paní doktorce jsem přešla cca před rokem a dle předchozích hodnocení jsem doufala, že jdu k super lékařce. Bohužel. Paní doktorka má otrávený výraz, kdy máte pocit, že ji svou návštěvou obtěžujete, necitlivé jednání vůči nemocnému pacientovi, laxní přístup a neetické chování.

MUDr. Petra Lajžnerová

Paní Květo H.N., chápu Vaše rozhořčení, jelikož jste nedosáhla svého - z týdenní neschopenky udělat dlouhodobější PN za účelem "abyste si odpočinula od práce". To pak člověk běží rovnou z ordinace to nandat lékaři na internet.
Nemám ráda, když na mě někdo hraje účelové divadlo, nemám ráda, když mi pacient lže - tam je pak vzájemná důvěra zcela nabouraná a nemá smysl pokračovat ve vztahu lékař-pacient, proto děkuji, že jste se rozhodla pro jiného lékaře. Já mám ve zvyku jednat s pacienty na rovinu a mít vztah založený na důvěře.
MUDr. Lajžnerová.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dospělé

Byla jsem u pani doktorky zatím 4x, ale vzdy byla příjemná a se vším mi vyšla vstříc . Poradila, nasadila lecbu z bicom a musim rict, ze jak jsem byla skeptická, tak super. Hlavne je empaticka, takze za ni clovek jde i rad :-) jsem rada, ze jsem přešla k pani doktorce Lajžnerové.

Na pani doktorku jsem se obratila s chronickym koznim problemem, který byl dle vseho zpusobeny bakterii stafylokok. Jelikoz se mi bolaky zaplnene hnisem delaly pokazde na jinem miste a po dobu 1 roku v intervalech 1,5 - 2mesicu, byla jsem jiz zoufalá. Pani doktorka mi navrhla léčbu biorezonancí. Zpočátku jsem k teto nove forme lecby byla trochu skepticka, všechni doktori mi stale s usmevem jen opakovali, ze se stafylokoka nezbavim a ze se pokaždé pri oslabeni imunity projevi znovu. Dnes to vypadá, ze biorezonance opravdu muj problém vyresila. Posledni "sezeni" u zazracneho stroje bylo cca pred necelym pul rokem a od te doby se mi na těle neobjevil jediny bolak. S cistym svedomim muzu a chci biorezonanci doporucit, protože je to nejen pokrok ve zdravotnictví ale hlavně to pomáhá. Timto bych chtela i pani doktorce poděkovat za ochotu, za cas, ktery mi venovala pri biorezonanci a hlavně za to, ze mi vůbec tuhle léčbu navrhla a umožnila.

tifalo:
“Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat p.doktorce,která se tak laskavě ujala celé mé rodiny,která tak akutně potřebovala léčbu.Paní doktorka je velice laskavá,rozumná,milá,nic nepodcení,velice rozvážná,vždy se snaží člověku pomoci,ne jak tak naše předchozí.Opravdu vřele doporučuji všem tuto lékařku.Nejenom opravdu laskavým chováním k pacientům,ale především její rozvážností a opravdu lékařským umem velice vyniká.Neměnili bychom ani za nic.Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů.Slabá Jiřina”
4. června

V dnešní době narazit na příjemného doktora - doktorku je kolikrát problém. Ono nejde o to jen, aby byl příjemný, ale uměl naslouchat, vcítit se do problémů pacienta, umět poradit. To vše paní doktorka Lajžnerová splňuje. Aktuálně má krásnou novou ordinaci s výbornou dostupností. Čekací doby nulové. Vše zvládá sama, což je až s podivem a klobouk dolů :)
Tomíš Novák

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, chtela jsem se vas zeptat, jestli si mohu u vas predoperacni vysetreni za poplatek bez zdravotniho pojisteni?

Ano, je to možné, bude k tomu potřeba výpis ze zdravotní dokumentace od Vašeho předešlého lékaře. Jakékoliv další dotazy ráda zodpovím na praktikliberec@seznam.cz.

MUDr. Petra Lajžnerová

Dobrý den, chtěl bych si nechat vyšetřit mé problémy s zadýcháváním. Stěhoval jsem se a zatím v Liberci nemám praktického lékaře, je možné se u Vás objednat na vyšetření? Děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek dne.

Dobrý den, ano, objednejte se prosím.