Paní doktorka je odborník na svém místě! Vždy precizní, milá a laskavá. Vše důkladně popíše, vysvětlí, o pacienta projevuje opravdový zájem. Je velice empatická k dětem, vůbec nemají z výkonu strach i přesto, že se jedná o nepříjemný zákrok. Jsme šťastní, že jsme takovou paní zubařku našli. Sestřička je taktéž milá, ochotná, vždy usměvavá. Za naší rodinu rozhodně DOPORUČUJEME!

Paní zubařka je ta nejlepší zubní lékařka s jakou jsem se kdy setkala. Upřímně jsem hysterka, ale k paní Kaniové chodívám s minimem strachu, protože vím, že se mnou vše projedná, vše mi vysvětlí a pokud by mě mělo něco bolet, tak dostanu injekci! Jsem nadmíru spokojená, nemám jedinnou výhradu. A samozřejmě i paní sestřička je skvělá :-).

Paní doktorka i sestřička jsou nejhodnější ze všech lékařů a sestřiček, které znám! :-)

Paní doktorka i sestřička jsou nejhodnější ze všech lékařů, které znám!

Velmi příjemná stomatoložka, stejně tak hodnotím její sestru. Lidský přístup nejen k dospělým, ale také dětem. Před zákrokem vždy popíše co bude následovat apod. Stomatoložka, která jen neléčí, ale radí i v rámci další prevence. 10 bodů z 10!

Toto je nejlepší zubařka,kterou jsem kdy zažil. Příjemná,milá,sympatická,usměvavá. Pečuje o své pacienty s největší péči a s láskou.
Jde vidět,že má ráda lidi a ne peníze:)
Osobně,asi jako hodně lidí zubaře rád nemám,ale k paní MUDr. Kaniové se vždy moc těším.
Kdyby takový lékaři byli všichni,zdravotnictví by dostalo určitou vážnost od občanů:)

velice hodná paní doktorka, ale stejně se bojííííím

Velice příjemná s vysokou odborností. Rozhodně není typ lékaře, který se snaží vytáhnout z pacientů peníze, ale hledá optimální řešení, dobré ze zdravotního hlediska. Sestřička je rovněž velmi milá a ochotná.

pani doktoka je nase slunicko.....maji ji radi i nase deti. pani doktorce moc dekujeme a drzime ji palecky

Vynikající ošetření: pečlivá, jemná, vysvětlí souvislosti, o své pacienty se stará i na mateřské dovolené také s pomocí manžela, vzor rodinného lékaře.