Umístění: Poliklinika Žďár nad Sázavou

Mudr. Vencálek je dle mého názoru skvělý lékař. Nikdy mé onemocnění nezanedbal a vždy provedl patřičná vyšetření, aby správně stanovil diagnozu. Za mě naprostá spokojenost a navíc člověk nestráví v čekárně půl dne. Můžu vřele doporučit všem, kteří hledají praktického lékaře.

M.Fabíková
Odešla jsem od pana Vencálka asi před 2 měsíci s tím, že mě od mých 18-ti let nevzal ani jednou krev, výtěr z krku a podobně. Jeho poslech byl vždy celé jeho vyšetření. A to trpím na dost silné angíny. Napsáním antibiotik byl vždy problém vyřešen. Poslední kapka u pana Vencálka bylo, když jsem za ním přišla s delší dobou trvajícími bolestmi žaludku. 3x mě prohmatal břicho a řekl, že to je ze stresu. Napsal prášky a nashledanou jako vždy. Kde je nějaké vyšetření? Odběr krve, sono břicha? Co se týče jeho chování byl vždy příjemný a byla s ním i se sestřičkou sranda. Ale to není u lékaře přece to nejdůležitější. Důležité je zdraví a člověku tato péče začne vadit když se objeví závažnější problém než je rýma a bolest v krku. Nicméně jsem chtěla poznamenat jaký pan doktor vlastně je. Před nedávnem jsem k němu šla na vyšetření jelikož moje doktorka onemocněla a její zastupující lékař byl pan Vencálek. Přišla jsem do ordinace, jak zjistil že jsem to já ani se na mě nepodíval, celou dobu koukal do mé složky kterou jsem si přinesla, nenapsal mě žádné léky a to věděl ze správy, že jsem den před tím byla na pohotovosti, jak mě bylo špatně. Jediné co udělal bylo, že mě napsal neschopenku. Žádné vyšetření, kde to jsme? Dost mě to naštvalo, protože když jsem byla jeho pacient tak to bylo samé chichichi, hahaha a teď mě podkopnul nohy a nechal mě nemocnou odejít domů. Zachova se naprosto neprofesionálně, ostatně jako vždy. Doporučuji všem co hledají nového lékaře, aby se panu doktorovi Vencálkovi vyhnuli obloukem :)

Pan doktor je dobrý, vstřícný a ochotný, jen pokud potřebujete něco narýmu a pod.., pokud potřebujete opravdu vyšetřit, léčit a jiné, raději běžte jinam. Svým způsobem, jakou mu řeknete diagnózu, takovou Vám napíše :-)

At je pan doktor jaký je.Líbí se mi jak to u něj v čekárně utíká že tam nemusím čekat jak u ostatních lékařů půl dne ale jsem max do hodiny prič.

Díky panu doktorovi za lidský přístup,když je zrovna zdraví v háji.Díky za snahu pomoci a zárověň je škoda,že vše je anonymní.Ti negativní pisálci by totiž zmizeli,jako pára nad hrncem.

Přístup vždy bez problémů

podle mne je velmi dobry lekar.je hodny,pokeca si s pacientmi.je proste super

S tímto lékařem jsem byl vždy velmi spokoje, příjemný, rychlí, profesionální

Pan doktor Vencálek je výborný lékař. Nebudu tady komentovat hodnocení jiných, ale mně tedy výtěr v krku dělal i poslouchal. takže tam asi za tím stolem jen tak nesedí. A že má hezkou ordinaci je myslím velmi dobře,aby se u něj pacient cítil dobře.
A k jeho sestřičce. je velmi milá a že s ním sedí v ordinaci mi teda problém absolutně nedělá. Asi jste moc zdravotních zařízení nenvaštívili, ale je to někde úplně normální. je to zdravotní sestra. To se před ní stydíte?

Doporučuji, bezkonfliktní lékař, co se snaží pomoci