Sam. ord. lékaře spec. - kardiologie
Masarykovo náměstí 45, Náchod

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - kardiologie Jiný

U pana doktora jsem byla zatím jednou z důvodu vyšetření v těhotenství a jeho přístup mě mile překvapil. Opravdu poctivý doktor, který si dá tu práci a opravdu se pacientovi věnuje a to jak vyšetřením,tak vysvětlením všeho potřebného. Pacienta vyslechne,je milý a vstřícný.

U pana doktora valáška jsem byl jednou, tet tam půjdu po druhé, ale troufám si říct, že pán doktor je profík a má slušné jednání. parkrát jsem panu doktorovy psal email, protože jsem potřeboval nějaké informace a vždy mi odepsal a poradil. Když jsem byl u něj poprvé na UZV srdce, vše mi vysvětlil ohledně mé nemoci

U pana doktora jsem v péči několik let a jsem velmi spokojený.
Větší problémy pan doktor vyřešil objednávkou na Kardio Troll Pardubice, vždy včas a v nejbližším možném termínu.
Konečným řešením byla operace na IKEM Praha a díky panu doktorovi jsem se
z problémů dostal.
Pan doktor i jeho sestřička, jsou lidé, za kterými rád zajdu, beze strachu,
s vědomím, že mne čeká odborné vyšetření na úrovni, slušný a lidský přístup.

Jsem s ním velice spokojená.Skromný a sympatický lékař.Nechápu,jak ho někdo může hodnotit záporně.Pacientům říká pravdu,a to se kuřákům a alkoholikům asi nelíbí.

Zkušený,poctivý lékař.To se dnes už jen tak nevidí.Jsem v jeho péči 5 let,
vše je OK.

Velice dobré zkušenosti

Nehodnotím, ale přístup pana doktora mně zrovna nesedl a necítila jsem se tam nejlépe. Sestřička vynikající, ochotná a velmi příjemná.

Pečlivý,přesný.Slušné vystupování.Odborník na svém místě!

BYLA JSEM U TOHOTO PANA DOKTORA JEN JEDNOU(nebot jsem neskutečnej lajdák!) A MUSÍM ŘÍCI,ŽE JE OPRAVDU PEČLIVY A DOBRÝ DOKTOR NA UROVNI.URČITĚ SE K NĚMU ZASE OBJEDNÁM-COŽ UŽ JSEM TEDA DÁVNO MĚLA!

Jsem po operaci srdce a můžu potvrdit, že jsem rád za tohoto Pana doktora ,protože má vrozený cit pro nás pacienty a i já potvrzuji jeho známost ve FN v HK-opravdu ho tam jen chválí.