Soukromá ordinace ORL
Žižkova, Litvínov

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Soukromá ordinace ORL Jiný

Návštěva v ordinaci na mě působila jako, že pana doktora obtěžuji. Jeho nemístné poznámky byly velmi nevhodné, neměl jsem z pana doktora dobrý pocit.Vyšetření bolesti v dolní části krku přes lízátko jsem ke specialistou chodit nemusel.Zbytek vyšetření probíhal od stolu jeho počítače spolu s dalšími uštěpačnými poznámkami. Vím, že je to o lidech, ale k takovému člověku jsem důvěru ztratil.

Byla jsem doporučena sestrou mého obvodního lékaře a musím říct, že za svých 20 let, jsem nezažila lepší přístup k pacientovi jako malá, jsem byla skoro hluchá na jedno ucho díky nejmenované doktorce, která již nežije. Nakonec to skončilo plastikou obou uší. A nemám dobré zkušenosti s ORL, takže se mi tam ani nechtělo. Tak uvidíme zda mi zmizí jaká si vyrážka v puse. Byla jsem tam skoro 50 minut to mě docela dostalo, jinde by vás už uháněli ať jdete domů a musím říct, že mi nepřišlo ani, že jsem byla vlastně u doktora a o sestře nemluvím to je příjemná paní až na schody 2. patra když jsem odcházela tak si se mnou povídala smekám takových ''přátelských doktorů'' více! Pokud máte děti a sháníte ORL lékaře neváhala bych ani vteřinu! :)

naprostá spokojenost, skvělý a profesionalní jednání. pan doktor je upovídaný, vtipný a sympatický.... pokud na orl, tak už jen k němu. vřele doporučuju...

Výborný lékař na svém místě, k jinému bych já ani moje rodina nechodila. Děkujeme, že jste už i v Chomutově Pane doktore.

Výborný lékař, s dětmi to umí.prostě super člověk s lidským přístupem a na víc sexy chlap:-)

Musím napsat, že pan doktor, je opravdu moc hodný, člověk se k němu nemusí jít ani s dítětem, vysvětlil nám vše, jsme spokojeni a budeme se k němu vždy rádi vracet.

Pan doktor je hodný,milý sympaťák :-) Profík na místě, nikdy se nestalo že by byl na pacienty nepříjemný,prostě paráda.K panu doktorovi chodím s rodinnou a vůbec bych neměnila.Ordinaci má v příjemném prostředí,super :-)

Spokojenost, lze doporučit

Super pan doktor,jak píší i jiní. Vyslechne , poradí a ikdyž nemá smlouvu s pojišťovnou, vždy vás vezme a ošetří a i vám zadarm o vydá v ordinaci léky, hlavně antibyotika, nemusím s bolvým uchem někde běhat a ani nic platit.

Skvělý lékař.Příjemný jak na děti,tak na dospělé.Výborný odborník.Jedině doporučuji.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Vykytují se běžně na krku po obou stranách hned vedle zdvihače hlavy takové podlouhlé válcovité bulky vedoucí po celém krku? Je jich na krku mnoho, tak jen jestli je to v pořádku. Předem děkuji za odpověď. Hezký den.

Dobrý den, výskyt bulek na krku znamená zvětšené lymfatické uzliny. Jistě by Vás měl vyšetřit lékař a odebrat krevní obraz. Eventuélně udělat ultrazvuk uzlin na krku.

Po objednání Vás rád vyšetřím. Nyní jsem na dovolené, k zastižení budu až od poloviny července.

MUDr. Petr Treutner

MUDr. Petr Treutner