Běžný termín

Chirurgická konzultace +16 Více

Klinické vyšetření

Kolagenové injekce

Liposukce

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Estetická a plastická chirurgie

MUDr. Petr Sirotek, nar. 1960, je absolvent Lékařské Fakulty Univerzity Karlovy v Praze obor všeobecné lékařství, promoval v roce Od počátku své lékař...

Léčené nemoci

• plastická chirurgie
  • chirurgie
  • dětská chirurgie

Umístění: Estetická a plastická chirurgie operace očních víček

Pan doktor je velmi milý a ochotný. Vše s vámi prokonzultuje a doporučí co a jak. Podstoupila jsem u něj operaci horních víček a bohužel výsledek je ten, že musím zákrok podstoupil znova, absolutně se nepovedl.

Umístění: Estetická a plastická chirurgie Běžný termín

Velmi příjemný p.doktor.Vysvětlil mi vše, co jsem potřebovala a poradil.Doporučuji všem, kteří chtějí něco změnit na sobě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Estetická a plastická chirurgie chirurgická konzultace

Byla jsem velice spokojená . Doktor jsi mne prohlédnou a pak řekl svůj názor . Já chtěla jit na liposukci , ale prý není vhodna a ochotne mi pan doktor nabídnul rozhodnuti se . Byl opravdu příjemný í sestra .

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Estetická a plastická chirurgie liposukce

MUDr.Sirotka jsem navštívila ke konzultaci liposukce břicha .Pan doktor mi vyšetřil ,vše dopodrobna vysvětlil .Doporučil abdominoplastiku.Byl vstřícný a milý.Po příchodu k sestřičce jsem se cítila příjemně ...paní je velmi milá .Děkuji Engelthalerová

Umístění: Estetická a plastická chirurgie změna

Dnes jsem byla v ordinaci plastického chirurga MUDr. Petr Sirotek v Kladně a jsem nadšená. Návštěva v ordinaci je pohodová, pan doktor navodí klidovou atmosféru, je milý, naslouchá přání pacienta, podrobně, jasně a zřetelně vše vysvětlí. Také paní asistentka je sympatická a milá dáma. Děkuji.
Už se těším na změnu. Eva

Umístění: Estetická a plastická chirurgie plastické chirurgie obličeje

24.1.2019 jsem byla u pana doktora na operaci spodních a horních víček. Přístup pana doktora a jeho personálu byl perfektní a profesionální. S výsledkem jsem velice spokojená. Moje obavy ze zákroku byly zbytečné, a proto bych návštěvu MUDr. Petra Sirotka doporučila všem, kteří dosud váhají. Krausová

Umístění: Estetická a plastická chirurgie operace očních víček

naprosto perfektní přístup i výsledek a následná pece , nemohu vytknout nic, personální sympaticky a příjemné prostředí

Umístění: Estetická a plastická chirurgie Korekce očnïch víček

Byla jsem před 14 dny na operaci hornich a dolnich víček. Dneska už vypadám super, nejsou ani vidět jizvy, prostě jsem velice spokojena. Pan doktor byl velice příjemný, včetně celého personálu i sestřičky. Opravdu jsem nadšená.
Děkuji ještě jednou ????.
Dita Neumanová

9.2. jsem u pana doktora podstoupila plastiku horních i spodních víček. Vybrala jsem si pana doktora Sirotka na základě zkušeností mých přátel, jedna má zvětšená prsa, další dvě plastiku víček, vše vypadá velmi dobře. Naprostá spokojenost, pan doktor vstřícný, profesionální a výborně odvedená práce. Jizvy mám ještě trochu červené, ale už teď je patrný výborný výsledek operace.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

4.10.2016.jse u pana doktora podstoupila plastiku břicha,nyní jsem 2 měsíce po operaci a jsem nadšená!!!Byla jsem již i u moře a mé sebevědomí s novým bříškem velmi vzrostlo!Pan doktor je velmi milý,vstřícný,trpělivý a velice sympatický.Je mě 53 let,po plastice jsem toužila 20 let a jsem ráda,že se mi můj sen splnil.Chystám se ještě k panu doktorovi na plastiku horních i dolních očních víček,to samé má v plánu i má dcera 27 let.Pana doktora a jeho práci můžu všem vřele doporučit!Irena,Kladno.