Ordinace gynekologa
Mariánské náměstí 979/8, Znojmo

Pan Mudr. Petr Půček je gynekolog na správném místě. Veškeré otázky zodpoví, vše s Vámi probere, dá Vám vysvětlení o vašem problému s kterým přijdete tak, aby jste ho i jako laik pochopili. Jsem s panem doktorem maximálně spokojená! Je milý a rozhodně bych neměnila! R.Trojanová Znojmo

katastrofa sama o sobě, nikdy víc k němu, bohužel jsem na něho narazila jednou při roční kontrole a to mi diagnostikoval, že jsem těhotná, přitom jsem vůbec nebyla a byla jsem zdravá, jenže kam jsme si mohli jít stěžovat, když jsem si volala pro výsledky, měla jsem velký hodnoty, celý se mi to zdálo divný, tak jsem si zavolala do ordinace k paní doktorce Rozvadovksé, zda-li mají volno, vysvětlila jsem ji svůj problém a hlavně ke komu chodím a ujala se mně paní doktorka Pavková, která je úžasná, nedám na ni dopustit. Když o panu primáři řekne i jeho vlastní matka, že on se doktorem neměl stát, tak to je co už říct, navíc je primářem jen díky tomu, že to nikdo ve znojemské nemocnici nechce dělat. Ikdyž na sestry v ordinaci u něj nedám dopustit, byly stokrát lepší než on a mohly by i místo něj klidně ordinovat !!!!!

Doktor Půček, je hodný příjemný a profesionální. Chodím k němu už od střední školy. Oblíbila jsem si ho i na praxi v nemocnici kde jsem poznala, že patří právě k těm lékařům kteří jsou stejní ja za tak i před oponou. Ze sester jsem měla poprvé čirou hrůzu ale i ty jsou velmi milé

Zatím jsem neměla s panem doktorem žádné problémy.Chodím k němu už čtyři roky.Zdá se mi velice profesionální a citlivý. Mám jen jednu výhradu. Mohl by být více komunikativní. Musím z něj vždy informace o problému páčit.

Vynikající odborník, profesionální a přitom lidský přístup, vzestup úrovně a pověsti znojemské porodnice pod jeho vedením.

pro nás s manželkou super....doufám, že i u druhého, které momentálně čekáme se nám bude věnovat stejně důsledně.

K panu doktoru Půčkovi jsem se nově registrovala po odchodu z ordinace dr. Vályho, kde jsem byla velmi nespokojená. Chodím do těhotenské poradny a jsem nyní naprosto spokojená, mám důvěru v odbornost a vysoce hodnotím profesionální vystupování dr. Půčka. Mohu vřele doporučit.

pan doktor je odborník, neměla jsem s ním nejmenší problém, přes určité komplikace byl můj porod v pořádku

Pan primář Půček je moc hodný člověk,ale hlavně výborný doktor,je šikovnej po tatínkovi-tatínek bývalý primář ODN ve Znojmě,MUDr.Zdeněk Půček..vím co říkám,chodili jsme na gyndu na praxi a všichni jsou tam SUPER!!!

Pana doktora Půčka mohu jen a jen doporučit je to mistr v oboru, a velmi mu děkuji za našěeho syna Olinka .