U vojenské nemocnice 1200, Praha

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Dovolím si prezentovat svůj názor na těchto stránkách. Pana doktora jsem poznala z důvodu vážného onemocnění jednoho člena rodiny. Poukázala bych nejen na jeho praxi a zkušenosti v oboru, ale i jeho přístup k pacientům je přímo úžasný.Jeho otevřenost v komunikaci jak kdyby pacienta znal celý život, k mladším ročníkům je až otcovský a dokáže z vyplašeného človíčka vytvořit člověka , který začne bojovat o svůj život. V našem případě si dovolím s úctou k jeho osobě jen a jen děkovat. Jeho krásná věta zachránila jeden lidský život. Cituji: ,, J....o, nikdo tě nikam nesmí a nemůže nutit, když budeš chtít jít domů tak jdi,,! Od té doby navštěvuji jako doprovod pana doktora pravidelně a doufám, že ještě dlouho budu.

Pan doktor mi moc pomohl,když jsem měla problémy s astmatem.Chodila jsem na polikliniku na Dlouhý lán,kde mne paní doktorka pouze udržovala.Pan doktor mi uplně změnil léčbu a nemám vůbec žádné potíže.Jsem ráda,že jsem s k panu doktorovi do Vojenské nemocnice dostala.