Sladkovského 202/57, Olomouc

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

VELMI profesionální přístup,ochota.Jinde nepřišli na to co našemu hafanovi je,ale tady jsme se dověděli,že bude nutná operace perionální kýly.Jsme moc spokojeni jak pesanovi pomohlia že už netrpí.Obrovské DÍKY celému pesonálu kliniky ať se jim daří jak osobním tak profesním životě.

Umístění: Ordinace Jiný

Chci poděkovat celému týmu profesionálů této kliniky za záchranu života mého kocoura Tomáše, kterého operoval jiný doktor a s obrovským zánětem ho nechal na pospas a jediná klinika v celé Olomouci nás ochotně vzala a zachránila život kocoura ještě jednou veliké díky moc doporučuji

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor Prochazka ml.je lekar s velkym L. Stav pejska me mamky byl velice spatny a i presto se pan doktor snazil az do pozdnich nocnich hodin o zachranu Rickyho...velky dik a spoustu spokojenych klientu EB

Umístění: Ordinace Jiný

Mého mazlíčka operoval syn pana doktora.Jelikož tuhle kliniku navštěvuji více jak 20 let, měla jsem tu čest poznat pana doktora a teď i jeho syna.Marně hledám slova jak ohodnotit tak příkladnou péči, přístup pana doktora atd.Jednoduše řečeno všem doporučuji, o vašeho mazlíčka bude postaráno jak nejlíp to jen jde. Velké díky celému personálu kliniky.

Umístění: Ordinace ...

Naprostý profesionál se srdcem na pravém místě. Pokud hledáte někoho, kdo se opravdu snaží pomoct a léčit, tak jste na správném místě. Neměnila bych. Stejně tak je perfektní i přístup zbytku týmu.

Profesionální přístup a ochota, všichni velmi příjemní. Pan doktor a paní doktorka vše dopodrobna vysvětlí a poradí. Mojí fenečce operovali nádory mléčné žlázy+ odstranění celé lišty + kastrace. Vše proběhlo v pořádku. Jsem velmi spokojená a doporučuji.

Jsem velice spokojená s panem doktorem Procházkou. Výborná znalost svého oboru, doporučení léčby či dalšího postupu, projev citů a pochopení. Osobní přístup!!!!!!! Již nebudu měnit.

Pan doktor a celý jeho kolektiv jsou báječní lidé a skvělí odborníci. Doporučuji všem, kteří chtějí svého pejska vyléčit a ne jen léčit. A pokud léčit, tak s maximální péčí - zní to jako slogan, ale já bych jej panu doktorovi klidně vepsala do štítu. Děkujeme

Pan doktor je velmi příjemný, všechno srozumitelně vysvětlí. Vysoká odbornost, vzbuzuje důvěru chovatele. Jsem zde velmi spokojena, mému psovi hodně pomohl. Díky.

Pěkné prostředí, příjemný přístup, zájem o pacienty a dokonalá odbornost a profesionalita . Jsme velmi spokojení .