Chodíme k panu doktorovi několik let skoro celá,dost velká rodina z Dobré. Jsme nad míru spokojeni a profesionální přístup i od dcery pana doktora spolu vytváří dvojordinaci na té nejvyšší úrovni.Lidský přístup k pacientům a pohoda,která v ordinacích vyzařuje,je ta nejlepší reklama. Díky. René .

Number one, prostě to nejlepší co Vás může potkat. A to ještě zaučuje novou generaci 100% doporučují.

jsem jeho pacient bezmála dvacet let, je to vynikající odborník, navíc člověk který má srdce a charakter, a nesmím zapomenout na to že má i výbornou sestru s níž tvoří perfektní TEAM !
Jiří Stejskalik

Odborník na svém mistě

U tohoto lékaře jsem byla na pohotovosti, měla jsem silné bolesti po vytržení zubu a obdivuji ho, co všechno dokáže přejít a nenechá se vytočit.

nejhorší přístup i péče co jsem zažil. zánět v kanálcích mi prakticky neléčil, dal tam nějakou "hojící" vložku a objednal mě až za 5 měsíců!!!! Byl jsem tam v lednu a datum dalšího ošetření bylo 26. června. Po jeho zákroku zub bolel tak, že jsem musel navštívit pohotovost, než jsem našel jiného zubaře, který se mě ujal, trpěl jsem bolestí ze zánětu zubu. Dlouhodobý a neléčený zánět v kanálcích nešel po několikaměsíčním úsilí vyléčit a o zub jsem přišel. NEDOPORUČUJI

Profík.Nedám na něj dopustit.

již 17 let k němu chodíme celá rodina a máme s panem doktorem jen ty nejlepší zkušenosti, doporučili bychom, ale už dlouho má na dveřích napsáno, že nové pacienty nepřijímá :-)

po odbornem osetreni pana doktora me od bolesti zachranila az zubni pohotovost nedoporucuji

Odborník na svém mistě***