Umístění: Přeloučská Poliklinika a.s.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Nejhorší praktický lékař, absolutně arogantní,odporný přístup k pacientovi a to i v případě,že jste opravdu vážně nemocní a nejdete ho jen"prudit"s nějakou banalitou.Dle jeho slov už měl nejspíš všechny nemoci světa.Je to člověk,který na svém místě nemá absolutně co dělat!NEDOPORUČUJI A ZA ME UŽ NIKDY VÍCE.

Umístění: Přeloučská Poliklinika a.s.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Nejhorší lékař, s jakým jsem se setkal. Neuctivé, arogantní jednání s pacienty. Odmítání indikování potřebného vyšetření na pojišťovnu. Dokonce pro převoz na akutní zákrok do nemocnice odmítl dopravu sanitkou s tím, že je možné jet vlakem. Také nechápu, proč pro pacienty chodí sám, když tam má sestru. Citace: ,,Vy nemáte právo vůbec na nic." ,,Zaplaťte si to vyšetření jako samoplátce, já to na pojišťovnu psát nebudu." ,,Nechci s vámi mít co do činění."

Je to najhorší lékař, jakého jsem kdy potkala. Odmítá člověka ošetřit, odebrat krev - z důvodu, že je to drahé, při doporučení ošetření PL z nemocnice řekne, že on nebude poslouchat někoho jiného a dělat nějaká zbytečná vyšetření... Při týdenních teplotách kolem 39-40, silném kašli a bolesti na hrudi můj stav zhodnotil jako virózu, ať si beru ibalgin. Následně jsem skončila ten den v Hradecké nemocnici se silným zápalem plic, který se mně vlekl měsíc. Arogantní, nepříjemný člověk, který nemá v tomto oboru co pohledávat.

Výborný, věcný, logicky uvažující. Neřeší kraviny, ale pokud je člověk nemocný, jedná rychle a správně! K lékaři chodím, pokud jsem nemocná a ne pokud si chci pofňukat a popovídat!!!

Souhlasím s tím, co už jednou zaznělo: Může působit stroze a nepřístupně, ale když člověku opravdu něco je, dokáže pomoct. Myslím, že si cení toho, když je pacient stručný a jde rovnou k jádru věci.

Když Vám něco je, tak Vám pomůže.

U pana doktora jsem byla pouze jednou, a to když v době dovolené zastupoval mou lékařku. Byl nepříjemný (asi z většího počtu pacientů v ten den), když jsem mu popsala své potíže, zeptal se mě, zda od něj očekávám zázraky a ani mně neprohlédl. Opravdu zvláštní přístup k pacientovi.

Zatím nejhorší praktický lékař, s jakým jsem se kdy setkala, je arogantní a nepříjemný. Odcházela jsem s velmi nepříjemným pocitem

Je velice schopný doktor a dost poradí....doporučuji

co k tomu dodat??