Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod

Filmy

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Čeština

Umístění: FORMÉ clinic Plastika horních a dolních víček.

Dne 18.05.2018 jsem měla možnost přesvědčit se, že byť starší kladné hodnocení jsou opravdu pravdivé. Pan doktor je nejen odborník, se vším mne řádně seznámil a vše vysvětlil a hlavně se choval velice lidsky a příjemně. Už se nebojím zákroku a těším se.

MUDr. Petr Jan Vašek

Dobrý den paní Evo, děkujeme za Vaše milé slova a přejeme rychlou rekonvalescenci. V připadě dotazu se neváhejte na nás obrátit i v bodoucnu.
Hezký den,
Formé clinic

Nasel jsem pana dokotora primo tady na portalu a co mizu rict.... To je nejlepsi doktor, ktereho setkal jsem ve svem zivote (a nejde jenom o plastickou chirurgie), vlastne takovy vztah k lidem nenajdete nikde (a hlavne - v soukrome klinice). Doporoci Vam, co byste vlastne potrebovali a nebude se snazit Vam neco prodat, jak to delaji vsichni a vsude.

Dobrý den, pane Timur,

velmi si vážíme Vašich slov a jsme velmi rádi, že jste spokojen s výběrem.
Děkujeme za Vaše hodnocení.

Hezký den,

Formé clinic

Pan doktor Vašek je naprosto skvělý človek a hlavně především moc šikovný lékař. Dlouho mě trápil vzhled mého nosu. Protože jsem v těchto věcech velice pečlivá, nenechala jsem nic náhodě a prošla jsem si mnoho recenzí na internetu a navštívila jsem tři lékaře. Pan doktor Vašek přesně pochopil, co bych od operace chtěla. Bylo vidět, že má spoustu zkušeností a měl spoustu cenných rad a připomínek. Abych to zkrátila, věděla jsem, že chci právě jeho. Udělala jsem správně. Nos mi pan doktor udělal fakt krásně a já jsem velice spokojená. Ještě jednou moc děkuju a všem doporučuji.

Dobrý den, paní Katko,

velmi náš těší, že jste spokojená a děkujeme za Vaši důvěru.
V případě jakéhokoliv dotazu, nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Formé clinic

Velice bych chtěla poděkovat važenému panu primáři Vaškovi z Formé clinic v Praze, u kterého jsem podstoupila vypnutí obličeje. Jsem nesmírně spokojená. Děkuju a ostatním zájemkyním vřele doporučuju. Moláková.

MUDr. Petr Jan Vašek

jsme rádi, že jste spokojena s výběrem,a velmi děkujeme za milé hodnocení.

S přáním hezkého dne,

Formé clinic

It was really great experience. Staff was very professional and facilities were spotless. I had to stay few days at the clinic. But their foor was delicious and their care was perfect. I felt at home from the moment I entered. Many thanks

Podstoupila jsem u pana primáře úpravu nosu. Pan primář je skvělý člověk a výborný lékař a patří mu velký dík i veliký obdiv. Spokojená klientka.

Vyborny lekar s velice milym a vstricnym vystupovanim. Byla jsem naprosto spokojena. Vice takovych jako on. Mohu opravdu jen a jen doporucit.

U pana doktora Vaška jsem byl velice spokojený. Podstoupil jsem u něj úpravu nosu. Skvělá komunikace, příprava na operaci, velice dobře odvedená plastika nosu, pooperační péče i následné kontroly. Opravdu velká spokojenost. Doporučuju a za mě velice dobré 100% hodnocení.

U pana doktora jsem podstoupila operaci obličeje (Facelift) a musím říct, že pan doktor je skvělý plastický chirurg jsem velice ráda, že jsem si zvolila právě tohoto lékaře.

Pan doktor mi aplikoval botox v okolí kořene nosu, kde mám nevzhledné vrásky. Musím říct, že pan doktor je velice slušný milý lékař a pracuje s velikou precizností. Opět jsem byla na klince Formé velice spokojená :-) . Velice děkuji. Kamila

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Mēla bych zajem o odsati tuku na brise,kterou metodu doporučujete .

jak je zmíněno výše, existuje několik technik liposukce.
Na naší klinice používáme liposukční metodu Body Jet.
 Liposukce se provádí v lokální anestezii nebo v celkové anestezii. Druh anestezie se váže na počet odsávaných partií a náročnost zákroku. Vyznačené partie se nejprve jemnou kanylou naplní tumescentním roztokem.Doba působení znecitlivujícího roztoku je přibližně 30 – 40 minut.Poté se partie odsávají. Po skončení liposukce je klientce oblečeno speciální kompresní prádlo.
Cena zákroku se odvíjí od doporučení doktora.

V případě zájmu nás, o přesné doporučení, nís prosím kontaktujte na emailu, jenž naleznete na webu Formé clinic.

Hezký den.

MUDr. Petr Jan Vašek

Dobrý den. Je mi 60 let a mám zájem o lifting obličeje. Mám ale zvýšené IgA v krvi a málo bílých krvinek. Má tohle vliv na takový zákrok?

rád bych Vás pozval k osobní konzultaci na naší klinice, kde spolu probereme Váš zdravotní stav a možnost zmiňovaného zákroku.